• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

5 Şubat 2019 19:51

Emlak Pazarlamada Yenilik Günlük Daireler

Emlak Pazarlamada Yenilik Günlük Daireler

Pazarlama insanların ihtiyaçlarına uygun olarak yeni ürünler ve ya hizmetler sunar bu nedenle pazarlama yenilik ve icatların sürekli olarak ortaya çıktığı bir disiplinidir. Pazarlamanın bu özelliğine en büyük örnek elektriğin icadı verilebilir. Hiç kimse elektriğin olması için bir istekte bulunmadı ama sonra bilim adamları bu ihtiyacı gördü ve elektriği keşfetti bu keşif daha sonra insanların ihtiyacına sunulmak için pazarlanmıştır. Peki Emlak Pazarlamada Yenilikler nasıl olacak?

 

Emlak Pazarlamada Yenilik

 

Emlak pazarlama da ise yeniliklerden bir tanesi de günlük dairelerdir. Günlü daireler insanlara daha iyi hizmet vermek onlara daha konforlu bir hayat sunmak adına aynı zamanda emlak pazarlamadan daha fazla gelir elde etmek amacıyla yapılmış bir yeniliktir.

 

Günlük Daireler Nedir?

 

Emlak pazarlamada günlük daireler otel, pansiyondan farklı olarak daha konforlu ücretli bir şekilde günlük bazda kiralanan konutlardır. İhtiyaca göre temin edilebilecek günlük daireler ev konforun, eşyalar hazır bir şekilde 1+1, 3+1 gibi daire modelleri ile kiralanmaktadır.

 

Otel’den daha ucuz olması ile son yıllarda oldukça çok tercih edilmiştir. 1+1 bir dairenin günlük fiyatı sahip olduğu özelliklere bağlı olmakla birlikte 60 TL’den başlamaktadır. Emlak pazarlamada günlük daireler yeni bir gelir kapısı olmuş ve tatil, iş ya da zorunlu seyahatler nedeni ile oldukça çok tercih edilmiştir. Satıcıya göre değişmekle birlikte kullanım boyunca sözleşme yapılmakta ve ya kimlikler geçici olarak alınmaktadır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.