• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

24 Ocak 2019 22:20

En Uygun Ev kredisi Hangi Bankadan Alınır?

En Uygun Ev kredisi Hangi Bankadan Alınır?

Düşük faizli olarak konut sahibi olmak isteyenlerin en çok başvuruda bulundukları ve bir kurtarıcı olarak gördükleri En Uygun Ev kredisi, bugün pek çok insanı kira derdinden kurtarmakla kalmayıp tasarruflu bir şekilde konut sahibi yapabilme özelliğini de beraberinde getirmektedir. Konut kredisi veren bankalar içerisinde size en uygun olanı bulmak bütçenize uygun olması açısından sıkı bir takip ve araştırma gerektirir.

 

Düşük faizli taksit ve uzun dönem vade imkânı ile cazip bir fırsat olarak konut sahibi olmak isterler. İhtiyacına kolay çözüm sunabilen Mortgage konut kredisi ev almak isteyenlerin önceliği olarak bir seçenek oluşturur. Konut kredisi veren bankalar arasında değişen faiz oranları nedeniyle araştırma gerektiren bir önem de içermektedir.

 

En Uygun Ev kredisi Nereden Alınır?

 

Bankaların faiz uygulamaları başta olmak üzere komisyon ve dosya masrafı uygulamaları değişik olmaktadır. Bu nedenle tüketici için uzun bir araştırmaya gerek duyulmaktadır.

 

Bankaların konut bedelinin maksimum yüzde yetmiş beşini Mortgage konut kredisi ile karşıladığı göz önünde bulundurulur. Ve tüketici için en uygun seçeneği sunan banka tercihini yapmak önem olarak birinci sırada olmaktadır.

 

En Uygun Ev kredisi faydalanmak için bankaların faiz oranları, ödeme seçenekleri, ek masraflar altında sundukları giderlere göre hareket edilmesi en doğru adım olacaktır. Konut kredisi veren bankalar arasında yapacağınız araştırma neticesinde en doğru kararı alabilirsiniz.

 

Bugün ülkemizde Mortgage konut kredisi ihtiyacını karşılayan bankalar şunlardır; Halkbank, DD Mortgate, Denizbank, Garanti Bankası, ING Bank, Yapı Kredi Bankası, Finansbank, Kuveyt Türk, TEB, Türkiye Finans, Ziraat Bankası, Albaraka Türk, HSBC, Akbank, Tekstil Bank, Abank, Anadolubank, İş Bankası ve Vakıf Bank.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.