• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

21 Kasım 2018 12:46

Eşya Depolama Firması Nasıl Olmalıdır

Eşya Depolama Firması Nasıl Olmalıdır

İyi Bir Eşya Depolama Firması Nasıl Seçilir?

 

Eşya Depolama Firması ; Kaliteli depo firması, boş depo, eşya depolama gibi bir çok yönden incelemek gerekir. Öncelikle eşya depolama hizmeti firma yetkilileri para kazanmak için size çokça güzel vaatler verebilirler. Dil çok önemli olduğu için insanları ilk olarak sözlü olarak kazanmak isterler, sakın bunlara kanmayın size verilen sözlü olarak dile getiren sözlerin hepsini kağıda dökülmesini isteyin. Kaliteli depo firması, boş depo, eşya depolama gibi bir çok yönden incelemek gerekir.

 

Bu anlaşmalar kağıda döküldüğü an sorunlar ve itirazlar başladıysa o depolama firmasıyla, çalışmadan direk uzaklaşın sonrasında çokça sorunlar açılabilir başınıza.

 

Eşya Depolama Firması emek isteyen özveri ve güven içinde yapılabilecek bir meslek olduğu için kesinlikle iyi bir firma seçmeniz gerekmektedir, sonra başınıza kötü olaylar doğurabilir. Eşyalarınız genellikle başka eşyalar ile birlikte muhafaza edildiği için paketleme konusunda çok özverili olmanız gerekmektedir. Bu sayede eşyalarını güvenle depoda tutabilirsiniz.

 

Fakat önemli bir noktada zaman ne kadar süreyle eşyalarınızı depoda tutacağına karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü bazı depolar kısa vadeli ise uygun normal bir depo firmasıyla anlaşmak ideal olarak görülür. Ve hesaplıdır. Fakat uzun vadeli 1 ve ya 2 sene eşyanız depoda kalacaksa eğer daha kaliteli bir depo firması seçmeniz gerekmektedir çünkü mevsimlere göre düzenlenen depolar daha sağlıklıdır ve haşerelere karşı önlem alınan depolarda eşyalarınız zararsız ve uzun vadede güvenilir bir şekilde depolanır. Hatta bazı depolarda eşyalarınız için ayrı konteynerler bulunur bu firmalar daha sağlıklı, temiz ve güzel çalışan firmalar olarak göze çarpar.

 

Eşya Depolama Firması Özellikle eşyalarınızı sigortalama hizmeti sunan firmalar ile çalışmak sizin için daha iyi olacaktır.

1. Sözleşme kısmına gelecek olursak sözleşme imzalamadan eşyalarınızı kesinlikle teslim etmeyin.

 

2. Hazır bir sözleşmeye imza atacaksanız eğer detaylı bir şekilde okuyun ve bilgi sahibi olduktan sonra imzalayın.

 

3. Eşya Depolama Firması Sözleşmesinde ;

  • Kira ücreti
  • Ekstra hizmetler ve ücretleri
  • Sigorta şartları ve bilgileri
  • Faturalama ve ödeme seçenekleri
  • Erişim talimatları
  • Sözleşme fesih bilgileri

Gibi bir çok maddeye dikkat ettiyseniz ve sözleşme sizin çıkarlarınız doğrultusunda hazırlanmış ise eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslim edebilir ve sözleşmeyi imzalayabilirsiniz.

 

Eşya Depolama Nedir ? Depolama Hakkında

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.