• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

24 Kasım 2018 11:08

Eşya Depolama Nedir ? Depolama Hakkında

Eşya Depolama Nedir ? Depolama Hakkında

Eşya Depolama

 

Eşya Depolama Nedir ?Bazen taşınmak zorunda kalırız ve eski evin büyüklüğünden dolayı çokça eşyanız olabilir ve yeni taşınacağınız eve sığmayabilir. Veya bir ofisiniz var ve geçici süreliğine kapattınız ama eşyaları nereye koyacağınızı bilmiyorsunuz bu tür sebeplerden dolayı karşınıza çıkan en iyi seçenek eşya depolama hizmetidir. Ev taşıyacak aileler için çok yararlı ve avantajlı bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Depo kiralama için bir çok nedeniniz olabilir bunlar. Yeni eve taşınacak bazı eşyaları hazır hale getirip taşınma süresine kadar depoda tutabilirsiniz. Fakat öncelikle anlaştınız taşıma firması yani nakliyat firması varsa depo kiralama hizmetini de aynı şirketten faydalanın bu sayede hem fiyat olarak da indirim açısından da iyi bir fırsat olacaktır. Ve genel olarak firmalar bu teklife hep sıcak bakmışlardır.

 

Eşya Depolama Nedir kısmına geçerken bazı gereken notlar vermekte fayda var ;

 

  • Eşyalarızı mutlaka belirleyin ve depolanan eşyalarınızı listesini yapın karşılıklı olarak imzalayın. Çünkü eşyanın başına eğer bir şey geldiyse bu belge sayesinde eşyayı teslim ettiğinize dair kanıt niteliği taşımaktadır.

 

  •  Sonra ne kadar büyüklükte bir depoya ihtiyacınız olduğunu kendinize sorun ve buna göre depo kiralayın.

 

  • İşinize yaramayacak eşyaları atın boşuna depoya kira parası vermeyin.

 

  • Sadece ev eşyaları depolanmıyor. Bu yüzden önemli tarihi eser veya farklı zamanla değeri artacak eşyalarınızı ona göre özelliğine göre depolamakta fayda var. Sonra maddi ve manevi olarak zarar uğrayabilirsiniz.

 

Eşya Depolama Nedir? Depolama nedir? Depolama nasıl yapılır?

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.