• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

18 Mart 2019 17:23

Ev Değerlemesi Ekspertiz

Ev Değerlemesi Ekspertiz

Değerli site ziyaretçimiz oturduğunuz ya da satın almak istediğiniz evin Ev Değerlemesi nasıl olur diye merak mı ediyorsunuz öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

 

Bir eve ekspertiz yaptırmak neden gerekli? Ev Değerlemesi 

 

Eğer ev alacağım diyorsanız hazırlayacağımız ekspertiz raporu sayesinde almak istediğiniz evin şu anki piyasa değerini kiralama bedelini, dairenizin net ve brüt metrekare büyüklüğünü öğrenmiş olursunuz. Bu sayede evi krediyle aldığınızda elinize geçebilecek kredi rakamının ne kadar olduğunu öğrenmiş olusunuz.

 

Ayrıca evinizin mimari projesine uygun yapılıp yapılmadığını  kaçak kısım yıkım kararı ve kamulaştırma olup olmadığını öğrenmiş olursunuz.

 

Dairenizin krediye uygun mu? Tekrar satabilir miyim? En önemlisi almak istediğiniz eve değerinden fazla ödemek istemiyorum diyorsanız kişiye özel ekspertiz hizmetinden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Eğer evimi satıyorum diyorsanız ekspertiz raporumuz sayesinde evinizi değerinin altında satıp para kaybetmeyecek ve gerçek dışı değer sebebi ile uzun süre satışını beklemek zorunda kalmayacaksınız. Evinizi doğru bir değer ile kendiniz daha hızlı şekilde satacaksınız.

 

Ne kadar sürede ekspertiz raporu elime ulaşır?

 

Konut ekspertizleri eksperimiz evinize geldikten sonra 24 saat içerisinde size teslim edilir. Ekspertiz raporunu dilerseniz kargoyla adresinize dilerseniz e-posta adresinize yolluyoruz.

 

Konutlar için iki türde ekspertiz raporu sunmaktadır;

 

1.Hızlı ekspertiz: Bu ekspertiz raporunda eksper arkadaşlarımız evinize gelerek dairenizde lazer cihazlarıyla ölçüm yapar dairenizin ve binanızın fotoğraflarını çeker saha çalışmasını tamamlarlar. Hazırladıkları raporda dairenizin adres ulaşım konum özelliklerini, iç dekorasyon özelliklerini dairenin bulunduğu ana gayrimenkul özelliklerini,dairenizin net ve brüt kullanım alanını, dairenizin kira bedelini ve dairenin bugünkü piyasa koşullarındaki değerini belirleyip rapor olarak size sunarlar.

 

2-Detaylı ekspertiz: Bu ekspertiz raporunda  hızlı ekspertizden farklı olarak rapor tapu ve belediye incelemelerini de içermektedir.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.