• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

25 Ocak 2019 12:23

Ev Kredisi Banka Faizleri Uygun Oranlar

Ev Kredisi Banka Faizleri Uygun Oranlar

Kiracılar için ev sahibi olmak en büyük hayallerden bir tanesidir. Her kira kontratı bitiminde yeni ev arayışları, ev taşıma süreci, yeni eve alışma derken hayatlarını her taşındıkları evde yeniden şekillendirmektedir. Adeta her defasından geçmişlerini silip hayata tekrar başlıyorlar. Bu tüm kiracılar için hiç istenmeyen bir durumdur. Konut kredisi desteği ile uygun fiyata ev sahibi olmak çok daha kolay bir hal aldı.Ev Kredisi Banka Faizleri için ve düşük faizli banka taraması yapılır.

 

Herkes kendi evinin sahibi olmak ister ve bu artık eskisi kadar zor değil. Adına ister mortgage deyin ister ev kredisi deyin bu gibi imkanlarla uzun vadede ev sahibi olunabiliyor. Bu gibi imkanlardan en iyi şekilde faydalanarak uygun fiyata ev sahibi olunabilir. Bunun için öncelikle düşük faizli banka ile çalışmak gerekir.

 

Ev Kredisi Banka Faizleri Oranları

 

Bankalar ev kredisi ya da konut kredisi desteği vererek herkese ev sahibi olma şansı veriyor. Bir bankadan ev kredisi almayı düşündüğünüzde kredi masraflarını ve faiz oranlarını göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Sahip olmak istediğiniz evin fiyatını belirleyip ve taksit tutarınızı da belirleyerek bir bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Ev Kredisi Banka Faizleri çok sayıda bankanın faaliyet göstermesi ile faiz oranlarda farklılık göstermektedir. Vade süresine bağlı olarak bugün 5 yıllık bir vade içi ortalama %0.68’den başlayan faiz oranları ile ev kredisi verilmektedir. Bu vade süresi 10 yılı çıkarıldığında ise faiz oranlarda aynı derecede artarak %0.98’e kadar çıkmaktadır.

Bu faiz oranlarını ve aylık gelir belirlenerek kişiye en uygun ödeme planı ile ev kredisi verilmektedir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.