• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

21 Kasım 2018 14:04

Ev Nasıl Taşınır Neler Yapılmalı – Taşınma Süreci

Ev Nasıl Taşınır Neler Yapılmalı – Taşınma Süreci

Evimi nasıl taşırım ? Ev Nasıl Taşınır Neler Yapılmalı

 

Ev nasıl taşınır neler yapılmalı ? Evimi nasıl taşırım? Ev taşımacılıkta en önemli noktalardan biri taşınma planın olmasıdır. Ev taşımaya karar verdikten sonra düzenli bir plan yapmaya başlayın her şeyi planları ve programlı yaparsanız fazla sıkıntı çekmezsiniz. Evden eve nakliyat firması bulmak ve nakliye firması nasıl olmalı ? Taşınma süreci hakkında bir kaç tüyodan bahsedelim şimdi…

 

Ev nasıl taşınır neler yapılmalı ? Tüm taşınma süreci ;

● Taşınma planınızı günler öncesinden hazırlayın.Ve hangi gün ne yapılacağı yazılı olan taşınma planınızı görünür bir yere asın ve yaptığınız işleri yapılan planda üstünü çizin bu sizi motive edecektir.

● Yeni bir ev bulun bulmadıysanız eğer.

● Evden eve nakliyat firması bulun.

Ev nasıl taşınır neler yapılmalı?

● Hangi eşyalar paketlenecek ise onları belirleyin ve nakliye firması ile görüşün

● Temizlik planınızı belirleyin çöpleri ve gereksiz eşyaları satın yada atın yeni evinizi günler öncesinde hazır hale getirin.

● Nakliye firması seçerken çok dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle verilen hizmetleri öğrenin expertiz hizmeti olan ve asansör hizmeti veren firmalarla çalışın. Eşya keşfi isteyin ve sonrasında fiyat isteyin sonrasında farklı fiyatlar ortaya çıkabiliyor.İyi bir firma öncesinde gelir eşya ve ev keşifini yapar ve paketlenecek eşyalar için malzeme seçimi yapar.

Ev nasıl taşınır neler yapılmalı ?

● Son olarak artık kolilenen eşyalarınızı belirtin en fazla 20 kilo olmasına dikkat edin. Kolilerin yeni evin dizaynına göre belirtmeniz çok kolaylık sağlayacaktır. Kolileri ayrı bir odaya toparlayın ve büyük eşyaları öncesinden taşınmasını yaptırmakta fayda var, firma yetkilileri dahilinde bu olay değişebilir.

 

Ev nasıl taşınır neler yapılmalı cevabını vermeye çalıştık . Daha çok bilgi için ve önerilerimiz için sitemizdeki başka haberlere de bakabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.