• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

21 Kasım 2018 13:54

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Bilgiler

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Bilgiler

Evden Eve Nakliyat Hizmeti  ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Evden Eve Nakliyat Hizmeti, Ev taşıma deyince çok sık sorular ile karşılıyoruz. Bunlar kişiye göre değişiyor tabi ama en önemli nokta en uygun fiyata en sağlıklı şekilde taşıma olduğundan hem fikiriz. Bazen anlaştıktan sonra artan fiyatlar ekstra ücretler can sıkıcı olabiliyor bu yüzden iyi ve prestijli evden eve nakliye firmaları çalışmak çok önemlidir. Evden eve taşımacılık için ucuz nakliyat imkanı sunan bir çok firma sigortalama işlemi yapmamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti tüm  şartları sormak bilgilenmek bütün konuları konuştuktan sonra anlaşmak çok önemlidir. Ve kesinlikle telefon görüşmesiyle anlaşmayın bire bir yüz yüze konuşup evi ve eşyalar yetkili birinin gördükten sonra fiyat almakta fayda var.

 

Bir önemli nokta sigortadır sigortalı şirketlerle çalışmak sizin için çok faydalı olacaktır. Experler sayesinde eşyalarınız sigortalanır ve olası bir olumsuzlukta maddi kayıp yaşamazsınız sigorta hakkında bazı bilgiler verelim.

 

Genel olarak Evden Eve Nakliyat Hizmeti firmalarının sigortaları 3 grup altında incelenmektedir. Bunlar;

 

1. Tam Ziya: Taşınan araç ile aracın içinde bulunan malın tamamen zayi olması durumunda tam kapsamlı güvence verir.

 

2.Dar Teminat: Taşınan araç ile taşınan yükün taşıma esnasında karşılaşacakları bir zarar neticesinde sigorta edilmesidir.

 

3.Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna kadar geçen zaman içinde uğrayacağı tüm zararları temin eder.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti firmalarının yetki belgelerine dikkat etmemiz gerekir çoğu vatandaşımız bu vurguya asla dikkat etmezler gelişi güzel uygun fiyatta bulmuşsa eğer hemen fiyatta anlaşır ve evin taşınmasını ister. Fakat bu yetki belgelerine sahip olmayan firmalar yasa dışı çalıştığı anlamına gelmektedir. Ne kendinizi nede eşyalarınızı riske atmayınız.

 

Evden eve ucuz nakliyat değil sadece bir çok taşıma alanı vardır ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, kurum taşımacılığı, araba vesaire her türlü evden eve nakliyat hizmeti kurumsallaştırılmıştır ve buna uymayan yasak ve merdiven altı taşımacılık yapan firmalar cezai uygulamaya tabi tutulmuştur.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Ülkemizde geçerli olan 3 tane taşıma izin belgesi vardır, ev taşıma sırasında bu belgeleri sormakta fayda var. Yok ise hem siz hem de taşıyan kişinin yada firmanın başı büyük derde girebilir. Bu belgeler K1, K2, K3 olmak üzere 3 tanedir ve bu belgeleri olan firmalar evden eve taşımacılık hizmetlerinin bütünü kapsayacak şekilde çalışabilir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.