• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

21 Şubat 2019 12:03

Giresun Evden Eve Nakliyat

Giresun Evden Eve Nakliyat

Giresun Nakliyat

 

Firmamı yıllar önce kurulmuş olup yılların tecrübesiyle evden eve sektöründe insanlara yardım ederek evlerini sorunsuz bir şekilde taşımıştır. Giresun evden eve nakliyat olarak firmamız bu sektörde emin adımlarla durmadan yürümektedir. Giresun nakliye müşterilerini her zaman ön planda tutarak onlar için hizmet ağını genişleterek onlara sorunsuz ev taşıma keyfini yaşatmaktadır. Firmamız Giresun ilinde depolama hizmeti de sunmaktadır. Müşterilerimizi eşyalarını özel depomuzda müşterilerimiz ne kadar süre kalması istediyse kalmaktadır. Kesinlikle depomuzda hırsızlık vb. şeyler olmamaktadır. Depomuz 24 saat kameralarla ve nöbetçiler tarafından gözlenmektedir. Giresun nakliyat her ihtimale karşı sizlerin eşyalarınızı sigortalanmaktadır.

 

Depomuz 5 katlı olup depomuz her zaman elemanlarımız tarafından temizlenen havalandırma sistemiyle eşyalarınızın nem almamasını önleyebilmekteyiz. Müşterilerimizin çoğu depomuzu görmek istemişlerdir. Giresun evden eve nakliye olarak bizlerde müşterilerimizin bu isteklerini her defasında yerine getirmişizdir. Müşterilerimiz depomuzu gördükleri taktirde bizlerin bu sektörde ne kadar kaliteli ve güvenli bir firma olduğumuz görmektedir. Giresun nakliyatla ilgili kafanızdaki soru işaretlerini yok etmek için Giresun nakliye şirketimize gelebilirsiniz. Çalışanlarımız sizlerle özel ilgilenip sizler verdiğimiz hizmetler konusunda yeterince detaylı bilgi vermektedir. Evde nakliyat şirketlerinin çoğu araçlarını eski modeldir. Ama halbuki bu sektörde eski araç kullanmak çok yanlıştır. Çünkü eski aracın ne zaman yolda kalacağı belli olmadığı için nakliye işini geciktirme ve zaman kaybına yol açmaktadır. Bu durumlarda müşterilerimizi zor durumlarda bırakmamak için Giresun nakliyat firması araçları yeni model olması rağmen araçlarımızı sıklıkla bakımdan geçirmekteyiz. Çünkü araçlarımız herhangi bir şey olduğunda müşterilerimizin nakliyat işini tam zamanında yapamamaktan korktuğumuz için araçlarımızı bakımını sürekli yaptırmaktayız.

 

Giresun nakliyat olarak insanlara firmamız için garanti vererek onlara üstün hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliyat firması olarak bu sektördeki firmaların çoğunda bulunmayan hizmetleri bizler müşterimize sunmaktayız. Müşterilerimizin isteklerini uzman ekipmanlarımızla her zaman yerine getirmek için elimizden geldiği kadar yapmaktayız. Firmamız sizlerin evlerini taşırken uzman kadromuz evinizde tüm eşyalara zarar gelmesin diye tüm önlemleri almaktadır.Evinizdeki en küçük eşyalara kadar kadromuz paketleyip ve ambalajlandıktan sonra aracımıza yerleştirilmektedir. Aracımızda evden eve nakliyat için tüm gerekli malzemeler bulunmaktadır. Örneğin;elbiseleriniz ve kırılacak eşyalarınız için aracımızda her zaman özel dolaplar bulunmaktadır. Kısacası sizlerin evinizi hayallerinizdeki gibi bir taşıma keyfi sunmaktayız. Sizlerde evinizi taşıtmayı sorun ediyorsanız.

 

Konforlu Hizmet

 

Giresun nakliyatla irtibata geçerek sorunu nakliye firmamız ortadan kaldırsın. Evinizi taşırken sizler hiç bir şeye karışmıyorsunuz. Bütün işleri uzman ekibimiz gerçekleştirmektedir. Evinizdeki tüm eşyaları ambalajlayıp aracımıza yerleştirdikten sonra yeni evinizde tekrar eşyalarınız sizler nasıl olması istiyorsanız bizler eşyalarınızı o şekilde yerleştirmekteyiz. Sizler sanki bir başka eve misafirliğe gidermişcesine yeni evinize geliyorsunuz. Bu anlattıklarımızı yaşamak ve görmek için bizimle irtibata geçiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.