• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

21 Şubat 2019 12:46

Gümüşhane Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Gümüşhane Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Gümüşhane Nakliyat

 

Şirketimiz müşterilerinin evleri taşırken profesyonel kişiler tarafından taşınmaktadır. Evden eve nakliyat işi kesinlikle tecrübe ve uzmanlık isteyen bir iştir. Gümüşhane evden eve nakliyat evden eve sektöründe lider firma olmasının en büyük nedeni tecrübeli ve uzman bir firma olmasıdır. İnsanlar genellikle ucuz fiyat sunan firmaları tercih etmektedirler. Halbuki ucuz fiyat sunan firma sizlere ne tür hizmet vereceği belli olmaz ve bu sektörde tecrübesi olmayan firmalar ve kişilerdir. Bu tür firmalarla anlaştınız ve evinizi taşıma sırasında eşyalarınıza gelecek zararlardan dolayı kesinlikle pişman olacaksınız. Pişman olmanızın ek sebebi ucuz fiyat ve ucuz firma seçmenizdir. Ucuz fiyat sunan firma seçtim diye sevinebilirsiniz.Ama eşyalarınıza gelen zararlar o fiyatı ikiye katlamaktadır.

 

En başta hata düşmemek için işini en iyi şekilde yapan firmalar seçmenizi öneriyoruz.Gümüşhane nakliyat olarak bizler sizlere evinizi taşıma konusunda yeterince yardımcı olacağız. Sizlerin tek yapması gereken Gümüşhane nakliye firmasını seçmeniz. Firmamızda çalışan işçilerimizin hepsi kendi işlerinde uzman kişiler olup evinizi taşıma esnasında sizlere sorun çıkartmayacak kişilerdir. Gümüşhane evden eve nakliyat 1997 kurulmuş olup ilk kurulduğu yıllarda sadece kendi kurulduğu ile hizmet eden Gümüşhane nakliyat şimdi kendini geliştirerek ve büyüterek tüm ülkemizdeki illere kentten kente nakliyat hizmeti vermektedir. Gümüşhane nakliyat durmadan hızla ilerleyerek ve araç sayısını arttırarak sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

 

İnsan sayısının durmadan artmasıyla evden eve sektöründe büyük bir gelişme olmuştur. Kendine araç alan kişiler bu sektörde iş yapmaktadır. Böle kişilere ise insanlar evini taşıtmaktadır. Oysa bu durum kesinlikle yanlıştır. Ev eşyası taşımak için bir firma ve k3 belgesine sahip olmaları gerekmektedir. K3 belgesi olmayan kişiler nakliye yapıyorlarsa bu kesinlikle suçtur. Sizler evinizi taşıtmadan önce evinizi taşıyacak olan firmanın ve kişilerin kesinlikle k3 belgesinin olup olmadığını öğrenmelisiniz. Aksi taktir herhangi bir nedenden dolayı stresli günler sizi beklemektedir. Gümüşhane evden eve nakliyat olarak şirketimizin tüm belgeleriyle mevcuttur. Müşterilerimizle sözleşme yapılırken firmamızın k3 vb. belgelerimiz gösterilmektedir.

 

Uzman Kadromuz ile Gümüşhane evden eve nakliyat

 

Müşterilerimizin evleri taşırken her şey planlı ve tam zamanında yapılmaktadır. Evinizi taşımak için tarih ve saat geldiğinde uzman kadromuz tam saatinde evinizin önünde olmaktadır. Üstünde firmamızın adı yazan aracımızı evinizin uygun bir yerine park edildikten sonra evinizdeki paketlenen ve ambalajlanan eşyalar özel tasarlanmış aracımızın kasasına yerleştirilmektedir. Tüm yerleşim bittikten sonra aracımızla yeni evinize doğru harekete geçmekteyiz. Tüm aracımızdaki eşyalarınız sigortalıdır. Yolda karşılaşacağımız felaketlerden dolayı firmamız sigortalama hizmeti de vermektedir. Yeni evinize geldiğimizde aracımı eşyaları kolay nakledecek şekilde park ederek nakliye işlemine başlamaktayız. Gümüşhane evden eve nakliyat işleminde sizler eşyaların nasıl kurulması ve düzenlenmesini istiyorsanız uzman kadromuz. Eşyalarınızı istekleriniz üzerine dizayn edilmektedir. Tüm işlem bittiğinde kadromuz sizlere yeni evinizde huzurlu ve mutluluk dolu yıllar diyerek evinizden ayrılmaktadır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.