• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

6 Mart 2019 11:16

Ilgın İnşaat ve İnşaat Sektörü

Ilgın İnşaat ve İnşaat Sektörü

Ülkemizde inşaat firmaları oldukça fazladır ve vermiş oldukları hizmetler de önemlidir. Çünkü inşaat sektörü canlı bir alan olması ile bilinir. Eğer gerekli alanlara yeterli miktarda bina yapılmazsa bu durum kişiler açısından sorun oluşturur. Sürekli artan nüfus bunu zorunlu hale getirmektedir. Ilgın İnşaat da ülkemizde önemli firmalardan birisidir. Vermiş olduğu hizmetlere sürekli şekilde devam eder ve Türkiye’nin çok sayıda bölgesinde çalışma gerçekleştirmiştir. Oldukça başarılı projeleri hayata geçiren firma, her alanda teknolojiden ve kaliteden yararlanır, çevreye uygun olarak hizmet vermeye çalışır.

 

1990 yılında ilk olarak faaliyete başlamıştır. Ilgın İnşaat toplu konut projelerinde daha çok ön plana çıksa da farklı alanlarda da hizmet vermeye çalışır. Eğitim ve sağlık binaları, iş merkezleri gibi alanlarında yapımını üstlenmiştir. Bunun yanı sıra içme suyu ve alt yapı çalışmalarının da sorumluluğunu alan bir firma olma özelliğinde bulunur.

 

21. YY şartlarına uygun çalışmalar yapan Ilgın inşaat, sahip olduğu binlerce personeli ve sağlam finansman kaynağı ile daha birçok projeyi de hayata geçirecektir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.