• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

26 Ocak 2019 13:46

İmar Transfer Nedir?

İmar Transfer Nedir?

Bilindiği gibi Türkiye deprem bölgesinde yer alıyor ve pek çok alanda yanlış imar yapılarınedeniyle pek çok kayıp verilmiştir. Bu tip kayıpların verilmemesi tamamen sağlam bir imar yapısına bağlıdır. Bunun için de firmalar üzerlerine düşeni yapmak durumdadırlar. İmar transferi de riskli bölgelerde bulunan imar haklarının bir kısmının ya da hepsinin başka alana transferi anlamındadır. Tabi burada yapı menkul kıymete dökülmektedir. Bu şekilde pek çok firma riskli bölgeleri boşaltabilmektedir. İmar Transfer Nedir konusu hakkındaki yazımızı okumaya devam edelim.

 

İmar Transfer Nedir?

 

İnsanlar güvenli bir yer aramaktadırlar. Bu nedenle yapılacak imar transferi ile insanlara güven vermek oldukça kolaydır. Önemli olan bunu gerçek istemektir. Bilinçli bir firma zaten bunun önlemini en baştan almaktadır. Uygun bir yere taşınacak imar ile insanlar daha güvenli bir platformda oturabileceklerdir. Bu da şirkete hiç olmadığı kadar büyük bir güven kazandıracaktır.

 

Huzurlu Bir Yapı İçin

 

Pek çok yeni firmanın ortaya çıktığı aşikardır. Bu nedenle seçim yaparken oldukça dikkatli olmak gerekir. Risk bölgelerinden uzak durmak birincil görevdir. Bu tip imar transferleri ile risk bölgelerinden uzaklaşmak da mümkündür. Mantıklı bir tercih yapılarak kendinizi ve ailenizi sağlam bir imar yapısına sokabilirsiniz. İmar transferleri sayesinde pek çok firma insanları güvenli bir alana taşımaktadır. Bu da insanlarda bir güven ortamı oluşturmaktadır. Yapılacak en mantıklı şey firmalara başvururken iyi bir araştırma sürecine girmektir. Bu şahsen olabildiği gibi internetle de yapılabilmektedir. Huzurlu bir yaşam ortamı için imar konusunda mantıklı adımlar atmak esastır. İmar Transfer Nedir sorusuna açıklık kavuşturmak için yapmış olduğumuz yazımızın sonuna geldik. Yorumlarınızı bekliyoruz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.