• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

6 Mart 2019 11:14

İnnovia Evleri

İnnovia Evleri

Şu an dördüncü etap projesi devam eden ve ilk satışları 2007 yılında başlayan konut projesidir. İnnovia evlerinin en çok öne çıkan özelliği yapılan konutlarda yeşil alan oranın oldukça fazla olmasıdır. Aynı zamanda konut yapılan alan içerisinde birçok yaşam merkezinin bulunması, bu projeye olan talebin yüksek olmasının nedenlerinden biridir.

 

Bu binaların temeli incelenecek olursa her binanın altında otopark bulunmaktadır ve ayrıca her binanın altında temel altı kazık sistemi bulunmaktadır. Bu açıdan da binalar oldukça sağlam yapılmıştır. İnnovia Evleri açıklamalarla devam ediyor.

 

Sosyal yaşam için birçok tesis düşünülmüş olması da konut sahiplerini memnun eden diğer özelliklerdendir. Bu yerleşimin içinde açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonları, yürüyüş parkurları, spa ve masaj alanları, çocuk oyun alanları, vakit geçirmek için kafe ve restoranlar bulunmaktadır. Ayrıca innovia evlerinin konumu itibariyle bu yapıların yanında hastane, okul gibi mekanların da olması bu konutların başka bir avantajıdır.

 

Tasarlanan bu evlerin içinde birçok mekan olması, yapılan binaların sağlam olması ve aynı zamanda konumundan kaynaklanan avantajlar ile innovia evleri çok tercih edilen yapılar arasındadır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.