• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

12 Mayıs 2019 12:07

İphone çoklu fotoğraf çekimi

İphone çoklu fotoğraf çekimi

İphone çoklu fotoğraf çekimi ; Biz iPhone kullanıcılarının Galaxy S8’in imrendiğimiz bir özelliği var; çoklu fotoğraf çekimi. Be not afraid! iPhone için düzgün bir çoklu fotoğraf çekim uygulaması ararken Quick Camera ile karşılaştım. Ben uygulamayı edindiğimde 0.99’dan ücretsize düşmüştü, şimdi $1.99 olmuş :(

Bu uygulama sadece görevini yapıyor. Kafa karıştırıcı özellikler yok, filtreler yok, kesme biçme yok. Paylaşma butonları yok, direkt olarak fotoğrafları programladığınız ayarlarda çekip fotoğraf albümünüze kayıt ediyor.

İphone çoklu fotoğraf çekimi Uygulamayı kullanırken bilmeniz gerekenler

  • Tek-çekim modu; adının da belirttiği gibi sadece tek fotoğraf çekiyor.
  • Üçlü-çekim modu; deklanşör tuşuna basıldığı andan itibaren arka arkaya üç fotoğraf çekiyor.
  • Çoklu-çekim modu; deklanşör tuşuna basıldığı andan, durduruluncaya kadar sürekli fotoğraf çekiyor. Flaşlı olarak dakikada yaklaşık 26, flaşsız olarak ise dakikada 125 fotoğraf çekiyor.
  • Flaşlı, flaşsız ve otomatik flash modlarının yanı sıra bir de fener modu var. Bu modda iPhone flaşı sürekli açık konumda çoklu çekim yapıyor. Bu modda da dakikada 125 fotoğraf çekebiliyorsunuz.
  • Fotoğraf boyutu (2592×1936)
Bu uygulamanın tek sevmediğim özelliği; diyelim stop motion çekmek istiyorsunuz. Fotoğrafları çektikten sonra albüme teker teker kaydetmeye başlıyor. Ki, bu zaman alıcı bir süreç. Saniyede ortalama 1 fotoğraf kaydediyor ve hepsi kaydedilene kadar uygulamayı açık tutmak zorunda kalıyorsunuz.

Bu linkten İphone çoklu fotoğraf çekimi Quick Camera’yı iTunes’dan satın alabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.