• iletisim@turkiyeduysun.com
 • 03522481651

HABER DETAYI

2 Nisan 2019 16:14

İstanbul yatırım projeleri için 4 ticari proje

İstanbul yatırım projeleri için 4 ticari proje

İstanbul Yatırım Planlayanların Dikkatine !

Yatırım için avantaj sağlamak isteyen kişilere özel en seçkin İstanbul yatırım projeleri ile karşınızdayız. Size özel 4 ticari emlak konut projeleri sunmaktan keyif alacağız.

 

Önemli olan sizin yapacağınız yatırımlarda doğru yer. Ve yeniliğe açık mimari yapılara sahip olmak isterseniz burada yer alan emlak konut projeler size özel olacağını sakın unutmayınız. Gün geçtikçe farklı düşüncelere sahip insanların değişik yerlerde insanların potansiyeline uygun yatırımları ile öne çıkıyor.

 

İstanbul yatırım projeleri; Bir çok inşaat firması ise birbiri ile yarışarak değişik ve daha özel yerler tasarlamaya çalışıyorlar.

 

İstanbul emlak konut projeleri

 • Tem 34 Yapı
  Toplamda 200 bin m2 kapalı alanda yer alan bu yapıda 400 m2 başlayan ve 25 bin m2 ulaşan fabrika, depo ve dükkanlar sizlere uygun seçenekleri ile karşınızda. Projenin fiyatsal olarak da size uygun olması daha çok tercih edilmesine neden olabilir. m2 başına 2,850 TL fiyat isteyen proje sahipleri ile detaylı görüşmeler sağlayabilirsiniz.
 •  Aks 34 Yapı
  Otuz dört projenin kapsadığı Akyapı – Eşbah yatırımın hayata geçirdiği mimari ikitelli bölgesinde yer alıyor.Depo ve dükkanlar için büyük bir ilgi var. Bu yapıda son dört adet dükkan için satışa hazır bir şekilde yeni sahiplerini bekliyor. Ayrıca Aks 34 sizler için faizsiz ödeme imkanları da sizleri bekliyor.
 • Metro 34 Yapı İstanbul yatırım projeleri
  17 Katlı mimaride tek kule şeklinde bir dizayn sizleri bekliyor olacak . Gene Akyapı – Eşbah yapı ortaklığının haya geçirdiği bu olağan üstü yer de 120 m2 ve 900 m2 arasında değişiklik gösteren 80 adet dükkan yeni sahiplerini arıyor.  Ayrıca burada yer alan dükkanların satış süreci devam etmektedir.
 • Antplata Yapı
  Ant yapının ilk defa hayata geçirilen ofis projesinde oldukça yüksek ve hızlı bir giriş sergilemeye ant içmiş gibi sıradışı ve özel alanlar sizleri bekliyor. Ünlü İtalyan tasarımcısı ve “Best of Year 2016” ödüllü bir masaya ev sahipliği yapan Ant yapı sizler için 25 katlı ve 180 modüler birimden meydana geliyor. Nisan ayında teslim edilecek proje için fiyatlar ise 400 bin Tl  başlıyor.

 

İstanbul yatırım projeleri için sitemizi takip edebilir, sosyal medyalardan da haberlerimizi edinebilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.