• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

24 Kasım 2018 11:18

İstanbul’un gayrimenkul alanında en çok nereleri tercih ediliyor !

İstanbul’un gayrimenkul alanında en çok nereleri tercih ediliyor !

Geçmişten günümüze gelişen en büyük nokta hayatımızı kolaylaştıran konutlar olduğunu söylemek isterim. Çünkü hayatımızın en önemli noktası eve geldiğimizde rahat ve huzur dolu bir yuvamızın olmasıdır. Tabi Türkiye’nin en büyük iline sahip İstanbul’un ise konut sektöründe canlılığını yitirmeden hatta daha da arttırmak için bir çok yatırımcının göz bebeği haline gelmiştir.

 

Ünlü emlak konut projeleri de yer aldığı Avrupa ve Anadolu yakasının konutları ayrıca buradaki bölgenin yaşayan halkında kalkınmasını sağlıyor. O zaman incelemeye başlayalım ünlü emlak projeleri öncelikle nereleri tercih ediyor.

 

Yoğun ve yorucu yaşamların ardından insanlar daha çok yeşillik ve temiz hava almak istiyor bu neden ile şehirden biraz uzak veya kendine ayrılmış olan büyük projeleri tercih etmekte olan insanımıza uygun olan yerler yatırımcıların göz bebeği halinde.

 

Bunları sıralamak gerekirse ;

* Şile

* Tuzla

* Arnavutköy

* Kartal

* Beykoz

* Başakşehir

* Sahil kesimlerinin tamamı

 

Önemli olan aslında insanların huzur bulması ve daha rahat etmesi açıkçası yatırımcıların gözde durduğu noktalardan bir tanesi. Tabi evlerin yalıtımı ve güven vermesi de ev sahipleri açısından çok önemlidir.

 

İstanbul’da nasıl ev almalıyım ? veya nerede yaşamalıyım..

 

Aslında eviniz sizin içinde huzur bulduğunuz yerdir bu yüzden fazla düşünmeden kendinizi nerede rahat edecekseniz orada yer almanızı tavsiye ederiz. Çünkü evinizi ev yapan içindeki insanlar olduğunu da sakın unutmayınız.

 

Ancak yatırım amaçlı ev alacaksanız eğer kesinlikle kendinizin rahat edebileceği ve insanlara hitap eden yerleri tercih etmelisiniz tabi bunun maddi kısmı da çok önemlidir. Ev sahibi ve kiracıları ilgilendiren en büyük etmen budur. Günümüz şartlarının önde gelen noktaları da diyebiliriz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.