• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

15 Şubat 2019 15:09

İzocam Çatı Şiltesi Fiyatları

İzocam Çatı Şiltesi Fiyatları

Hem çatı arası ısı yalıtımında hem de döşeme altında kullanılan şiltelerin kalitesi ısı yalıtımında ciddi oranda etkili oluyor. Yüksek kalite özelliğine sahip olan ürünleri işte bu nedenle tercih etmelisiniz. Son derece hafif olan İzocam çatı şiltesi kalite yönünden de beklentilerinizi karşılayacaktır. 300, 350 ve 400 olmak üzere üç farklı çeşidi bulunan şiltelerin özellikleri de birbirinden farklı! Kullanım alanına veya şekline göre tercih yapabiliyorsunuz. Peki İzocam Çatı Şiltesi Fiyatları nasıl?

 

İzocam Çatı Şiltesi Fiyatları; Her amaca uygun şilteler

 

Kullanılan bir çatı için mertek aralarında ısı yalıtımı yapmak maksadıyla kullanılan ürünler kullanılmayan çatılarda da döşeme üzerinde rahatlıkla devreye girebiliyor. Aynı zamanda üzerine yük gelmeyen yatay uygulamalar için de İzocam çatı şiltesi ideal bir tercih olacaktır. Şilteler metal ve sandviç çatılarda da güvenle kullanılabildiği için her türlü yapı için tercih edilebileceğini söyleyebiliriz.

 

Hafif bir ürün olmasını kullanımını da kolaylaştırıyor. Çatıya çıkarmanız, uygun ölçülerde keserek yerleştirmeniz son derece kolay olacaktır. Uygulama esnasında asla yırtılmayan bu ürünleri parçalara ayırmak için kesmeniz gerekiyor. Soğuk kış aylarında yoğuşma riskini ortadan kaldıran şilte çeşitleri sıcak yaz günlerinde de çatının arasında fazla ısınmış olan havanın tahliyesini gerçekleştirebiliyor.

 

Ancak bu işlemin yapılabilmesi için yalıtımın üst bölümünün havalandırılmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Bu şilteleri kullanacaksanız uygulamanın ardından üzerine basmamaya özen göstermelisiniz. Aynı zamanda şiltelerin üzeri de naylon ya da muşamba gibi örtüler ile kaplanmamalıdır. Bunlara dikkat edilmesi halinde şiltelerde yüksek oranda verim alınabilir

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.