• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

12 Mayıs 2019 12:24

KECHETTO AKSESUARLARI

KECHETTO AKSESUARLARI

Kechetto aksesuarlari Sizi, stilinizi tamamlayabileceğiniz taptze  ve sıra dışı aksesuarlarla tanıştırmak istiyorum: Kechetto!

Kechetto, 2 kişilik cesur ve çılgın bir ekibin heyecanıyla oluşmuş. Ürünlerinin arasında tütün keseleri, telefon/iPad kılıfları bulunuyor. Çok yakında da yeni tasarımlarla karşımızdalar. Öncelikle biraz Kechetto’nun hikayesinden bahsetmek istiyorum. Böyle güzel tasarımları çıkaranların arkasında müthiş hikayeler olabiliyor.

 

Kechetto’nun ürünleri tasarlayan Delal Tanrıverdi ve Irmak Tapkı. Delal aslında dijital tasarımcı. 4 senelik bir ajans geçmişi var. Mesleki hayatında karşısına çıkan sorunlar, onu kendini ve yaratıcılığını ifade edebileceği Kechetto’ya getirmiş. Irmak da 2 yıl boyunca sosyal medya yönetimi yapmış. O da yaratıcılığını ifade edemediği daha doğrusu ifade etmeye zaman bulamadığı için mesleki hayatında tatmin olamamış. Delal ve Irmak’ın arayışı onları bir başlangıç noktası bulmaya itmiş. Böylece Kechetto doğmuş.

 

İkisi de Kechetto’yu yaratarak ajans dünyasını arkalarında bırakmışlar. Kechetto’nun arkasındaki ekibi sorduğumda evlerini atölye olarak Delal ve Irmak’a açan annelerini ve arkadaşlarını da eklemeden geçmediler. Aslına bakarsanız bizi bazen çileden çıkarabilen sistemin cürretkar oluşumu Kechetto. Bu nedenle hemen ısınıyorsunuz hem marka yolunda yürüyen tasarımlara.

Aslına bakarsanız keçeye Kechetto ile karşılaşana kadar başka türlü bakıyordum. Şu tasarımlara baksanıza! Hem şık, hem sıra dışı hem de çok cool’lar =)

 

Kechetto’ları yakında internetten, bazı online mağazalarından ve belirli satış noktalarından temin edebilirsiniz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.