• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

5 Şubat 2019 19:59

Kentsel Planlama Kuramları

Kentsel Planlama Kuramları

Kentsel dönüşüm son birkaç yıldır ülkemizde çok büyük gelişmeler kat etmekte ve birçok kişinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Gerek gece kondu olsun, gerek ise yapısı zorda ve tehlikede olan birçok ev yıkılır. Büyük bir hız ile yapılmaya devam ediyor ve kentsel planlama dâhilinde yeni evlere ulaşmaya başlıyorlar. Peki Kentsel Planlama Kuramları nelerdir?

 

Kentsel Planlama Kuramları

 

Kentsel planlama birçok alanda çok büyük çalışmalar sonucunda yapılmaya başlanıyor ve özel izinler alınarak üretim yapılmaya başlanıyor. Gerek mütteahitlerin, gerek ise ev sahiplerinin yüzleri gülüyor ve ülkemiz giderek daha sistematik ve daha güvenli bir yol olma işinde emin adımlar ile ilerliyor.

 

Sizlerde bölgenizin kentsel dönüşüm içerisine girip girmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer değil ise de çok üzülmeyin. Çok yakında kentsel planlama dâhiline mutlaka girecek ve sizlerin de evlerinize birçok yeni haklar gelerek yepyeni bir ev olma özelliğine kavuşacaktır.

 

Kentsel Planlama İçin Bekleyiş

 

Birçok ev sahipleri ise bölgesine kentsel dönüşüm gelsin diye heyecan ile beklemekte ve bir an önce yeni evlere kavuşmak istemektedirler. Şuanda yoğun olarak Gaziosmanpaşa civarında devam eden çalışmalar birçok farklı noktada yürütülmekte ve yepyeni binalar jet hızı ile dikilmekte ve maksimum güvenlik unsurlarında yapılmaktadır. Hiçbir rastlantının olmadığı ve her şeyin düzenlenerek devam ettiği bu yapılardan gönül rahatlığı ile ev satın alım yapabilir ve içlerinde rahatlıkla ve severek oturabilirsiniz. Her şey daha güzel bir dünya için.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.