• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

7 Şubat 2019 20:59

Knauf tamir alçısı

Knauf tamir alçısı

Alçı yüzeylerin tamamında onarım amacıyla kullanılan Knauf tamir alçısı sıva uygulamalarında kolaylık sağlıyor. Markanın “kendin yap” ürün serisinde en çok tercih edilen alçı çeşitlerinden biri olan tamirgips kolaylıkla şekil aldığından hızlı bir şekilde çalışmanızı tamamlamanızı sağlıyor. 3 kilogramlık paketler halinde satılan bu ürün uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor. Minimum bir ödeme ile satın alabileceğiniz alçı sayesinde evinizde kırılmış, çatlamış ya da çizilmiş hiçbir alçı kaplama kalmayacak. Peki nedir bu Knauf tamir alçısı ?

Evde bakım zamanı! Knauf tamir alçısı

 

Tamir alçısı ile evinizdeki tüm alçı yüzeylerin çizilen, kırılan ya da çatlayan bölümlerini kendiniz onarabilirsiniz. Bu konuda büyük bir hüner sahibi olmanız gerekmiyor. Tamir alçısı harcını hazırladığınızda çatlakları kolaylıkla doldurabileceksiniz. Sıva malzemelerinden de faydalanarak kolay şekil almalarını sağlayabilirsiniz.

 

Sadece alçı olan malzemeleri değil tavan ve sütun dekorasyonlarında da Knauf tamir alçısı ile gerekli tamiratı kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Evlerde en sık hasara uğrayan bölümler olan kartonpiyerlerin kırılan köşelerini yeniden onarmanız mümkün olacaktır. Son derece rahat ve firesiz bir uygulamaya olanak tanıyan ürün pürüzsüz görünümü ile beklentileri tam olarak karşılayan bir üründür.

 

Ürün ambalajında harcı nasıl hazırlamanız gerektiği ölçüleri ile birlikte belirtilmiştir. Talimatlara uygun bir şekilde hazırlayacağınız alçı harcı dilediğiniz her türlü alçı kaplama yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Hızlı kuruma özelliğine sahip olan ürün, çalışmalarınızın ardından kısa zamanda alçı olan yüzey ve eşyalarınızı yeniden kullanmaya başlamanızı sağlayacaktır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.