• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

21 Şubat 2019 12:23

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Nakliyat

 

Kocaeli evden eve nakliyat firmaları 1996 yılında kurulmuştur. Kocaeli evden eve nakliyat firmamızın kuruluş amacı bir yerden başa bir yere taşınmak isteyen müşterilerimize fiyatta ve organizasyon da yardımcı olmak ve müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Bu amaçlı kurduğumuz nakliyat firmamızda kazandığımız tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile hızla nakliyatlarımıza devam etmekteyiz. Özel olarak tecrübeli ,deneyimli,kuvvetli elemanlarımızla eşyalarınızı taşırken size ve eşyalarınıza zarar vermeyeceğimizi size temin ederiz. Kocaeli evden eve nakliye firması Kocaeli de bulunan 2 firması ve 5 aracı ile nakliyatlarınızı hazır bir şekilde beklemektedir. Kocaeli nakliyat firmaları sigortalı taşımacılık konusunda çok hassas olup bu konuda hiç bir masraftan kaçınmayıp siz müşterilerimiz için sigorta firması ile anlaşmış son yıllarda sigortalı taşımacılık yapmaktadır.

 

Kocaeli evden eve nakliyat firmaları sigortalı taşımacılık ile siz müşterilerimizin kırılan,bozulan vb eşyalarınızın ücretini sigorta şirketinden anında temin etmektedir. Bunun yanı sıra sigorta şirketinin karşılamadığı maddi hasarları biz evden eve nakliyat olarak maddi hasarınızın ücretini vermekteyiz. Evden eve nakliyat il içinde kalmayıp il dışı, ve gerekli izinler halinde buna uygun araçlarıyla birlikte yurt dışına da çıkmaktadır. Evden eve nakliyat firmaları tecrübeli elemanlarımız ile size dekorasyon konusunda da size ücretsiz destek verebiliriz. Kocaeli evden eve nakliyat şirketi taşınma esnasında ne gerekirse yapmaktadır. Örneğin: Ambalajlama, katlama, paketleme yani aklınıza gelebilecek bütün işlemleri yapmaktadır.

 

Kocaeli evden eve nakliyat firmaları son yıllarda çıkagelen ve bir çok nakliyat firmasında bulunmayan asansör araçlar bize mevcut bulunmaktadır. Asansörlü taşımacılıkta evden eve nakliyat firması hiç bir masraftan kaçınmayıp bu aracı mevcut kadrosuna katmıştır. Asansörlü taşımacılık binanın dar, eşyaları ağır ve müşterimizin yüksek katta oturmasıyla alakalıdır, yani bu ortam oluşturulduğu zaman asansör aracımız vasıtasıyla eşyalarınızı kolay ve zahmetsiz bir şekilde çıkarabiliriz. Kocaeli evden eve kentten kente nakliyat telefonumuzu arayın uygun fiyat ve zahmetsiz taşınmayla tanışın.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.