• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

21 Şubat 2019 12:08

Manisa Evden Eve Nakliyat

Manisa Evden Eve Nakliyat

Manisa Nakliyat

 

Manisa  Evden Eve Nakliyat firmaları 1993 yılında kurulmuş ve kısa zamanda Manisa’nın her ilçesine taşımacılık yapmıştır. Manisa nakliyat nakliye sektörünün en son noktasına kadar ilerlemiş bir nakliyat firmasıdır. Manisa nakliyat gerek müşteri memnuniyeti gerek uygun fiyatları ile kısa zamanda nakliyat sektöründe büyük bir dikkat çekmeyi başarmıştır. Manisa nakliyat şirketlerinin Manisa’nın her ilçesinde bir firması vardır. Bunlardan sadece biri olan Manisa da kurulmuş olan Manisa nakliyattır. Manisa nakliyat firması Manisa’nın her tarafına taşımacılık yapmakla kalmayıp, büyük şirketimizden gerekli izini alıp Türkiye geneline taşımacılık yapabilmektedir. Gerekli izin derken; bu kamyonun bakım onarımı yapılmış olması şoförün uzun yol tecrübesi olup olmaması gibi şeylerden oluşmaktadır. Eğer şoförde bu özellikler olmazsa büyük firmamız tarafından onay verilmez ve Manisa’daki büyük şirketimiz kendi özel araçlarından ve özel şoförlerinden 2 tane gönüllü alır ve onları yollar.

 

Manisa’da bulunan iki büyük firmamız ile irtibata geçip onlara nakliye yapacağınız yer hakkında bilgi sahibi etmelisiniz.Yoksa ki merdivenleri dar olan bir binaya eşya çıkarmanın zorluğunu ancak biz nakliyatçılar biliyoruz.Son yıllar da asansörlü taşımacılık meydana çıktığı için, bulunduğunuz binanın durumunu bize aktarmadığınız veya unuttuğunuz taktirde sıkıntı yaşamanıza sebep olur. Bize binanız ile ilgili ayrıntılı bilgi verdiğiniz zaman asansörlü taşıtımızı hazırlatıp onunla birlikte nakliye işlerinizi halletmenin kolaylığı yaşarız. Manisa nakliyat olarak Türkiye de kurulan firmalarımız tüm hızıyla işlerine devam ederken uygun fiyatın, kalitenin, profesyonel elemanlarımız ve uygun fiyatlarımızla sizde buluşun Manisa nakliye firmasının farkını benzersiz bir şekilde yaşayın. Manisa nakliyat nakliye yaparken bir şeye çok önem verir eşyalarınızın güvenliği bunun için gerekli olan her şey mevcuttur.

 

Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketimiz her hangi bir çizilme, kırılma vb şeyleri anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketimiz ile zararınızı maddi olarak teminine veya sizin beyanınızla yenisinin alınmasına karar verildiği zaman ,en kısa zaman da zarar gören malzemeniz ve yenisi adresinize teslim edilecektir. Manisa nakliyat firması eşya nakliyatı dışında her türlü taşımacılık yapmaktadır. Manisa nakliyat firmaları kendinden bağımsız bir firma değildir. Çalışan personellerimizin belli bir kazancı vardır.Nakliyat firmalarının kazandığı kazanç Manisa nakliyat firmasına gönderilir, ve oradan da çalışan personellerine aktarılır.

 

Tereddütsüz Nakliye

 

Müşterimizi kaygılandığı sorunlardan bazıları araçlarımızın bakım onarımı yapılıyor mu? Ve araçlarınız gideceği yere kaç günde veya kaç saatte gider soruları sıkça sorulmaktadır. Müşterilerimizi de bu konuda temin ederiz ki araçlarımız haftada bir gün bakıma sokulur ve herhangi bir arızası varsa giderilir. Araçlarımız en düşük modeli 2003 model olmakla birlikte bakım onarımı yapıldığı için gücünden ve hızından hiçbir tereddüdünüz olmamasında yarar var. Manisa nakliyat firmaları Manisa da 12 profesyonel ekibimizle nakliyelerinizi bekliyoruz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.