• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

19 Ocak 2019 13:41

Mortgage Evi Kiraya Verilir Mi

Mortgage Evi Kiraya Verilir Mi

Birikimler yoluyla konut edinme amacını gerçekleştiren en uzun vadeli ödemeye sahip özelliği olan ve gözde kredi seçeneği durumunda bulunan Mortgage ile düşük taksit miktarı avantajı ile kolayca Mortgage evi sahibi olunmaktadır.

 

Mortgage Yatırım Amacına Uygun Kredi Seçeneği Mi?

 

Genelde konut sahibi olabilmek için kredi seçeneğini göz önünde bulunduran kişiler için iyi bir mortgage konut kredisi araştırması sonucunda edinecekleri konutu yalnızca oturma amaçlı olarak kullanımda bulunmak amacıyla değil, aynı zamanda kiraya vererek yatırım aracı durumuna çevirmekte mümkün olmaktadır.

 

Mortgage konut kredisi sistemi belki de bu özelliği ile garantili bir yatırım aracına dönüşmektedir. Bir kişi mortgage evi alabilir ve derhal kiraya verebilir. Bu noktada kira bedelindeki yüksek miktar ile düşüm mortgage evi aylık taksit miktarı kolayca ödenebilir. Bu açıdan cebinizde daha fazla para kalmasına olanak sağlamış da olursunuz.

 

Mortgage ile elde edilen konutun hemen kiraya verilmesine herhangi bir engel bulunmamaktadır. Mortage konut kredisi ile konut edinmek istediğinizde yapılması gereken tek şey yalnızca faiz oranlarının düşüklüğü değil, toplam maliyetin uygunluğudur. Bankalar arası mortgage toplam maliyetlerinde görülen değişikliğin asıl nedeni faizlerdeki düşüklük değil, dosya masrafı gibi diğer masraflardaki değişkenliktir.

 

Konut edinirken ve konutu kiraya vererek iki türlü görünen kazanç elde etmek mümkün olmaktadır. Günümüzde mortage konut kredisi ile konut sahibi olan, konutunu kiraya veren ve mortgage konut kredisi taksitlerini ödeyen kişi sayısı oldukça fazladır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.