• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

15 Şubat 2019 17:10

Mydoor Hazır Kapı

Mydoor Hazır Kapı

Evinizde yenilik yapmak istiyorsanız önce kapılardan başlamalısınız. Evlerde hakim olan genel atmosferde son derece belirleyici olan kapılarınızın sağlam ve güvenli olması kadar şık bir görünüme sahip olması da önemlidir. İşte bu beklentiler Mydoor hazır kapı modellerine yoğun bir ilgi gösterilmesini beraberinde getiriyor.

 

Mydoor Hazır Kapı; Dayanıklı ve uzun ömürlü kapılar!

 

Farklı renk seçenekleri ile dikkat çeken bu tasarımlar birinci kalite doorpan panel yüzeye sahip olduğundan kolay yıpranmıyor. Aynı zamanda farklı kasa alternatifleri ile birlikte üretilen Mydoor hazır kapı her türlü yapıya kolaylıkla monte edilebiliyor. Kilit ve menteşe yerlerinde ilave seren malzemeler kullanılmış olması ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını da sağlıyor.

 

Tekli olarak ya da set halinde satın alabileceğiniz bu kapı modellerinin temizliği de kolaylıkla yapılabiliyor. Bu özelliği sayesinde bayanlardan da tam not alan kapılar için internetten sipariş verebildiğinizi hatırlatalım. Online olarak ölçülerini öğrenebileceğiniz kapı modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Kapıların kilit bölümleri değiştirilebiliyor. Yani hem sağa hem de sola açılabilecek bir şekilde kapı tasarımları yapılabiliyor. Bu sayede evinizin giriş bölümünün yönünü değiştirmenize gerek kalmıyor.

 

Bu arada kapı kanatları dolu olarak üretiliyor. Online olarak satın aldığınız ürünler demonte olarak adresinize ulaştırılıyor. Kasa, pervaz ve aksesuar paketleri de aynı kargo ile size ulaştırıldığı için montajını kendiniz de kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Kilit yerleri açılmış olarak kapılar size gönderileceği için ek malzemeler kullanarak kilit yerlerini açmanıza gerek kalmıyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.