• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

11 Şubat 2019 12:53

Ofis Dekorasyonu Hakkında

Ofis Dekorasyonu Hakkında

Kullanım amacına uygun olarak ofisler zaman zaman dekorasyon açısından değişim gösterilmesi gereken yerler olarak bilinmektedir. Gerek modern tarzı yakalamak için olsun gerekse yenilenmiş modaya uygunluk açısından olsun yeniden ofis dekorasyonu etme ihtiyacı duyulabilir. Peki Ofis Dekorasyonu Hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz?

 

Ofis Dekorasyonu Hakkında; Ofis ve Home Ofisleriniz İçin En Doğru Tercihler

 

Ofis dekorasyonlarında bazen tamamen değişikliğe gidilebileceği gibi bazen de tek bir değişiklik yeterli olmaktadır.  Duvar renk seçimi yeniden gözden geçirilebilir, psikolojik rahatlık veren renk uyumu sağlanabilir. Duvar renkleri değiştirirken dikkat edilmesi gereken tek şey ise sıcak renkler ortama enerji verirken, daha soğuk renklerde denge sağlayıcı rol oynayabilir olmasıdır.

 

Ofis dekorasyonu gerçekleştirirken, duvar tabloları değişebilir, duvar renklerinde daha soft renk seçenekleri kullanılabilir, aydınlatma yenilenebilir, çalışma alanı daha genişletilebilir.

 

Bazı ofis çeşitleri de home ofis tarzında kullanım göstermektedir. Bu tür ofislerde ev rahatlığı daha çok ön plana çıkmakta, standart bir ofisin profesyonel ortamı da aynı zamanda taşınmaktadır. Bu açıdan her iki zevki de aynı anda yaşamak için dekorasyon ve eşya seçimi yapılabilinir. Kendinizi olduğu kadar gelecek olan misafirlerinize hem ofis hem ev havasını kolaylıkla yaşatabilirsiniz.

 

Ofislerde dekorasyon denilince vazgeçilmez unsurların başında çalışma masası, koltuk ve aydınlatma elemanları bulunmaktadır. Bunlar kişinin zevkine göre geleneksel ya da modern tarz çizgisinde olabilir.

 

Mobilya seçimi ile birlikte ofis kullanımında bulunacağınız materyaller de önemlidir. Mobilya uyumuna hoş gidecek tarz ve renklerde telefon, faks cihazı vs gibi araçlar da seçiminizde göz önünüzde bulundurmanız gereken unsurlar arasındadır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.