• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

24 Kasım 2018 13:17

Şehirler arası nakliyat firmaları ile rahat rahat taşının

Şehirler arası nakliyat firmaları ile rahat rahat taşının

Şehirler arası evden eve nakliyat son derece zor ve ilgi isteyen bir iştir. Bu nedenle gereken önemin verilmesi son derece önemlidir. Bu konuda profesyonel kadro ve tarihi bir geçmişe sahip olan şehirler arası nakliyat firmaları ile çalışmak son derece önemlidir.

 

Şehirler arası nakliyat firmaları, Şehirler arası taşımacılık işlemlerinden önce karşılık diyalog ile müşteri ve firma yetkilisinin görüşüp el sıkışması son derece önemlidir. Bu nedenle ücretsiz exper hizmeti veren firmaların tercih edilip, görüşme sağlanması son derece önemlidir. Her şey karşılıklı olunca daha şeffaf bir hal alınca işler daha ciddiyete yönelir. Hizmet kalitesi üst seviyelerde olur. Şehirler arası nakliye işlemleri iki şekilde gerçekleşir. Bunların ilki komple ev eşyası taşınması iken ikicisi parça ya da parsiyel taşıma denen usulü ifade eder. Komple taşınma işlemlerinizde sizlere özel olarak bir araç tahsis edilir.

 

Şehirler arası nakliyat, size gelen ekip ve araç tamamen sizlere özel hizmet sunar. Bir evin içindeki bütün işlemleri en ince ayrıntısına kadar yerine getiriler. Paketleme, monte, demonte vb. işlemlerin hepsi nakliye fiyatına dahildir. %18 KDV fiyatlara dahildir.

 

Şehirler arası nakliyat parça ya da diğer bir adı ile parsiyel taşıma işlemleri ise; parça eşyalarınızın şehir dışına araçların belirli bir yeri sizlere ayrılarak gönderildiği sistemi ifade eder. Parça eşya taşıma işlemleri ekonomik açıdan uygun olan sistemi ifade eder. Bu sistemde araç sadece sizlere özel olarak şehir dışına çıkmadığı için müşteriler arasında maliyetleri paylaşma söz konusudur. Şehirler arası taşımacılık için parça taşıma her zaman için maliyeti düşürmektedir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.