• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

4 Mart 2019 16:59

Şua İnşaat ve Projeler

Şua İnşaat ve Projeler

Farklı alanlarda hizmet veren inşaat firmaları sayesinde sektör oldukça canlı bir hale gelmeye başlamıştır. Gelişen teknoloji ve kullanılan materyaller sayesinde en modern yapılar inşa edilmektedir. Estetik ve dayanıklılık her firmanın temel amaçları arasında Şua İnşaat ve Projeler yerini alır. 1992 yılından beri faaliyet gösteren Şua İnşaat da bu firmalar arasında bulunmaktadır. Kurucusu Nimetullah Kaya olan firma, gerçekleştirdiği projeleri geleceğe yönelik olarak yapmaktadır. Ülkemizin önde gelen isimlerinden birisidir ve hâli hazırda birçok projesi de bulunur. Peki Şua İnşaat ve Projeleri nelerdir?

 

Şua İnşaat ve Projeler

 

Diğer firmalar gibi ülkenin dört bir yanında hizmet gerçekleştiren bir firma olma özelliğinde bulunur. Elinde bulunan imkânları en iyi şekilde değerlendirerek farklı bir hizmet anlayışını ortaya koyduğu için sürekli olarak tercih edilen bir adrestir. Şua İnşaat rezidans projelerini de gerçekleştirir. Toplu konut alanları ve Alış veriş merkezi yapıları için de aktif olarak çalışma gösteren firmalardan birisidir.

 

Çevre koşullarına uygun çalışmalar ortaya koyan firma, doğal yaşam alanlarını da muhafaza eder ve gelecek nesillere temiz bir ortam bırakmış olur. Şua İnşaat uzun yıllardır hizmet veren tecrübe sahibi bir kuruluştur.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Adnan 29 Eylül 2019 12:30 CEVAPLA

    Fiyatları çok uygun