• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

4 Mart 2019 16:56

Summa İnşaat Firması

Summa İnşaat Firması

Ülkemizde ve yurt dışında fazlası ile proje gerçekleştirmiş olan ve 1989 yılından beri hizmet vermeye devam etmektedir Summa İnşaat. Farklı çalışmaları ile de önem kazanmış olan bir firma olarak bilinir. Mühendislik, yatırım, ticaret ve müşavirlik faaliyetlerini de devam ettiren bir şirkettir. Kaliteli ve geleceğe dönük yapılar sunan bir firma olmasından dolayı yurt dışına da açılarak uluslararası bir adres olmayı başarmıştır. Summa İnşaat Firması Sahip olduğu teknolojiyi iyi şekilde kullanarak yenilikçi bir izlenim vermesinden dolayı, yurt dışında bulunan pek çok devlet kuruluşu ya da özel kuruluşun işlerini de başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

 

Summa İnşaat Engineering New Records listesinde çok sayıda yabancı firmayı geride bırakmış olan başarılı bir Türk firmasıdır. Bu listede bulunmuş olduğu sıra ise 164’tür. Dünya listesi ve içerisinde binlerce firma olması nedeni ile Summa İnşaat Firması elde etmiş olduğu sıralama göze çarpmaktadır. Çok sayıda alana inşaat hizmeti sunar.

 

Konut, otel, iş merkezleri, spor tesisleri, hava alanları, endüstriyel binalar ve hastaneler Summa İnşaat tarafından inşa edilen yapılar arasında yerini alır.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.