• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

26 Şubat 2019 15:45

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ Nakliyat

Tekirdağ ilinde ilk şubesini kuran Tekirdağ nakliyat firmamız her yıl araç sayısını artırarak evden eve sektöründe köklü bir nakliyat firması olmayı başarmıştır. Kuruluşunun ilk yıllarında Tekirdağ ilinin fazla gelişmesinden dolayı fazla iş yapamadığı için kendini geliştirerek şehirler arası evden eve nakliyat işine başlamıştır. Şehirler arası nakliyat sektöründe kısa sürede tanınan bir firma olarak büyümüştür. Artık Tekirdağ nakliye şirketi ilden ile,kentten kente nakliyat da öncü bir firma olmayı başarmıştır. Tekirdağ evden eve nakliye firmasının her ilde şubesi ve müşterilerin eşyalarını depolamak için depoları bulunmaktadır. Tekirdağ eşya depolama hizmetiyle müşterilerinin eşyalarını güvenli ve titiz depolarında depolamaktadır.

 

Tekirdağ nakliyenin vermiş olduğu depolama hizmetiyle müşterilerine son derece yardımcı olmaktadır. Tekirdağ evden eve nakliyat şirketlerinin depolarının hepsinde güvenlik sistemlerine ve titizliğe çok önem verilmektedir. Bunun için müşterilerimiz tedirgin olmasına gerek yok sizlerin eşyalarını hem taşırken hem de depolarken sanki bizim eşyamız gibi dikkatli davranmaktayız. Çünkü Tekirdağ nakliyat için müşteri memnuniyeti son dere önemlidir. Tekirdağ evden eve nakliyenin bu kadar gelişmesi ve büyümesindeki en büyük neden müşteri memnuniyetidir. Firmamız evden eve nakliyata çok önem vererek insanlara nasıl yardımcı olabilirim? diye planlar yapmaktadır. Müşterilerimiz Tekirdağ nakliyatın işinde ne kadar iyi bir firma olduğumuzu gördüklerinde şirketimize her zaman sıcak bakmaktadır.

 

Nakliyat Tekirdağ müşterilerinin eşyalarını taşımadan önce yani nakliye işlemine başlamadan müşterimizle sözleşme yaparak eşyaların hepsini sigortalamaktayız. Kesinlikle nakliye firmamız sigortalamadan herhangi bir işlem yapmamaktadır. Tekirdağ nakliyatın prensiplerinden biri de sigortalama hizmetidir. Sigortalama işlemi eşyalarınıza gelebilecek zarar ve hazarları karşılamaktadır. Onun için bu hizmetimiz sizler açısından çok önemlidir. Evden eve akliye sigortalı ve ambalajlı taşımacılıkta evden eve nakliyat Tekirdağ firmamızla iletişime geçiniz. Unutmayın ki Tekirdağ nakliye sizleri düşünerek yola çıkmaktadır. Kesinlikle Tekirdağ evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmeden karar vermeyiniz. Evden eve nakliyat sektöründe öncü firma olan Tekirdağ nakliyata evinizi taşıtmak istemez misiniz?

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.