• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

27 Kasım 2018 14:08

Teşvikiye Ruhunu Bilen Taşımacılık

Teşvikiye Ruhunu Bilen Taşımacılık

Yıllardır Teşvikiye semtinde nakliye işlerini taşımacılık işlerini  üstlenen seçkin bir kurum olarak sizlere hizmet etmekteyiz.  Ne istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden her geçen gün hem kendimizi hem personelimizi eğiterek en son teknoloji ürünlerini nakliye işlerinde kullanıyoruz. Evden eve taşımacılık konusunda sizin için en doğru planı ve proje gerçekleştiriyor ve bu alanda size en hızlı çözümleri sunuyoruz.

 

Teşvikiye evden eve nakliyat olarak tüm eşyalarınızı adresinize gelip paketler;  Demonte işlemlerini sağlar; antika eşyalarınızı, kırılacak ürünlerinizi en doğru şekilde ambalajlı ve sigortada araçlarımızla taşırız. Sizde gönül rahatlığıyla ev veya ofis taşımacılığı konusunda bizden destek alabilirsiniz.

 

Başarının detaylarda gizli olduğu mantığıyla yaklaşarak; eşyalarınızı eşyalarımız sayıyor ve onların özenle taşınmasını; yeni adreslerine yerleştirilmesini sağlıyoruz. Türkiye’nin en çok tercih edilen evden eve taşımacılık firması olarak; evden eve nakliye Teşvikiye olarak tüm fırsatları sizlere hizmet olarak sunuyoruz.

 

Güler yüzlü ve profesyonel bir anlayışla taşımacılık ile ilgili tüm sorularınızı önceden gelerek yanıtlıyoruz. Eşyalarınızın nasıl güvenli taşınacağı ile ilgili planı yaparak evden eve nakliyat fiyat hesaplama işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Hesap işlemi bir kez yapılmakta ve sizden taşımacılık sırasında ekstra ücretler talep edilmemektedir. Eşyalarınızı en yüksek şekilde koruyacak teknolojileri kullanarak size yaptığımız hizmette kaliteyi sağlamak için gereken tüm çabayı gösteriyoruz. Evden eve nakliyat platformu olarak sizin için 7/24 çalışıyor A’dan Z’ye nakliyecilik sektörüyle ilgili her türlü hizmeti rahatlıkla sunabiliyoruz.

 

Kaliteli hizmetin doğru adresine evden eve nakliyat üzerinden ulaşabilir; Taşınma konusunda sizlerle birlikte çalışabiliriz. Ve siz de yeni evinize oturup sefasını sürmeye başlayabilirsiniz. Siz sefasını sürün diye bizzat en hızlı şekilde hareket ediyor ve en kısa sürede evinizi oturabilir hale getiriyoruz

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.