• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

24 Ocak 2019 22:02

Ucuz Ev Kredisi Almak İçin

Ucuz Ev Kredisi Almak İçin

Ev sahibi olmayanlar için ucuz ev kredisi fırsatı ile daha kolay şartlarda ev sahibi olma fırsatı veriliyor. Ucuz Ev Kredisi Almak ile bütçeler çok fazla zorlanmadan kira öder gibi ev sahibi olma imkânı sağlanıyor. Hayatlarını sürekli kira ödemekle geçirmek istemeyenler bunun yerine ucuz ev kredisi alarak kira ödemek yerine taksit ödemeyi tercih ederek uzun dönemde ev sahibi olabiliyor.

 

Bugün bankaların birbiri ile rekabeti ve ekonominin olum bir seyir göstermesi ile ev kredileri geçen yıllara göre daha uygun. Bu fırsatı kaçırmamak için ve daha erken ev sahibi olabilmek için ucuz ev kredisi almak için uygun bir dönemdeyiz. Ülkemizde çok sayıda ki bankanın varlığı ile tercih yapma şansımız da oldukça geniş.

 

Ucuz Ev Kredisi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bankalar ucuz ev kredisi verirken bununla birlikte kredi masrafları, ödeme planında ki aksaklıklar gibi durumlarda nasıl bir tavır izleyeceğine de dikkat edilmeli. Bankalar ekspertiz raporu, avukat masrafı, noter masrafı ve sigorta masrafı gibi farklı kalemler adı altında ücret isterken toplam ödeyeceğiniz tutar artabilir. Bu yüzden faiz oranları ile masraflar birlikte değerlendirilmeli. 5 yıl vadeye %0.98 faiz oranıyla çok uygun fiyata ev sahibi olabilirsiniz.

 

Ucuz ev kredisi almak ile kira derdinden kurtulup kendi evinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir takım kurallara dikkat ederek daha uygun fiyata ev satın alabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.