• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

24 Ocak 2019 22:16

Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar; Konut kredisi , konut  almak isteyen tüketicilerin  bu doğrultuda bankalara başvurması ve karşılığında maddi  destek almalarıdır. Bankalardan alınan  bu maddi destek, genel olarak konut kredisi adıyla anılmaktadır. Konut kredisi sayesinde ev sahibi olmak daha kolay hale gelmiştir. Artık bir ev alma düşüncesindeyseniz herhangi bir  bankaya başvurabilir ve hak etmeniz durumunda kredinizi alabilirsiniz. Kredi, faiziyle ödense de bize kolay yoldan ev sahibi olmayı sağlar. Bu yazımızın devamında Konut Kredisi Nasıl Alınır? Uygun konut kredisi veren bankalar? sorularına cevap vermeye çalışacağız.

 

En uygun konut kredisi veren bankalar

 

Günümüzde hemen hemen her banka kullanıcılarına konut  kredisi olanağı sunmaktadır. Bankalar, farklı faiz politikalarıyla konut kredisi verirler. Bazı bankalar süreyi uzatma yoluna giderken bazı bankalar da düşük sürede daha yüksek faiz oranlarıyla işlem görürler. Dolayısıyla en uygun konut kredisi dendiği zaman akla tek bir banka ismi gelmez.

 

En Uygun Konut Kredisi Nasıl Alınır

 

En uygun konut kredisi için başta banka soruşturması yapmanız gerekmektedir. Bankaların konut kredisi faiz oranlarını, ödeme sürelerini ve ek şartlarını göz önüne alarak bir kıyaslama yapmalısınız. Üzerinde durduğunuz özelliklere göre kendiniz için en uygun konut kredisi veren bankayı bu yolla bulabilirsiniz. Bu şekilde ev sahibi olmak için kredi alabilirsiniz.

 

En uygun  konut   kredisi  nasıl alınır

 

Günümüzde en uygun  konut   kredisi  veren oluşumları şu şekilde sıralayabiliriz; Halkbank, DD Mortgate, Denizbank, Garanti Bankası, ING Bank, Yapı Kredi Bankası, Finansbank, Kuveyt Türk, TEB, Türkiye Finans, Ziraat Bankası, Albaraka Türk, HSBC, Akbank, Tekstil Bank, Abank, Anadolubank, İş Bankası, Vakıf Bank  ve Şeker Bank.. (  Bankalar  faiz oranlarının düşükten küçüğe doğru sıralanmasıyla yazılmıştır)

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.