• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

12 Mayıs 2019 11:29

Vücudunuza uygun KOT PANTOLONU bulmak

Vücudunuza uygun KOT PANTOLONU bulmak

Vücudunuza uygun KOT PANTOLONU bulmak; Bir kot pantolon ve siyah t-shirt işimizi görse de bazen biraz daha fazlasını istiyoruz. Kendi içimizde farklılaşmak hepimizin hakkı. Bu yazı hem ‘fellow’ geek’lere, hem de kendi tarzına dikkat etmek isteyenlere gelsin. Genel olarak unisex tutmaya çalıştım.

Steve Jobs’u her ne kadar sevsem de, sürekli boğazlı kazak ve kot pantolon altına spor ayakkabısı giymesinden çok yakındığım (pek laf ettiğim yok açıkçası) şey, rengini bırakın da vücuduna uygun bir kot pantolon giymemesiydi.

Minimalizm, tüketici çılgınlığı ve ihtiyaçları anlamak lazım. Fakat Amerika’da yaşıyorsanız, her zaman kot pantolonunuzu Goodwill’e bağışlayıp yeni bir tane alabilirsiniz. Her neyse… Nur içinde yat, Steve.

Peki sana ne demeli Bram Cohen? Pek birşey demiyorum ama o bollaşmış dizler hiç hoş değil.

 

Vücudunuza uygun KOT PANTOLONU bulmak

Yok armut tipiymiş, yok üçgenmiş hiç onlara girmeyeceğim.

Eğer kalıplı bir vücudunuz varsa, bol pantolonların içine saklanmayın. Vücudunuza oturan kotlar daha iyi bir duruş yakalamanızı sağlamakla birlikte vücudunuzun farkında olmanızı sağlar. Normal bel (Yüksek bel bile olabilir), abartısız boru paça pantolon vücudunuzun dengesini koruyabilir. Arka ceplerin poposuna orantısına dikkat edin. Çok büyük arka çepli pantolonlar poponuzu büyük gösterir, çok küçük arka cepli pantolonlar ise poponuzu meydana çıkarıverir. Dış görünüşünüze dikkat ediyorsanız, koyu ve az eskitilmiş pantolon seçmenizi öneririm.

Zayıfsanız;  düşük bel ve dar kesim modelleri tercih edebilirsiniz.

Ufak tefek bir vücut tipiniz varsa kesinlikle boru paça ve düşük-normal bel pantolonlardan şaşmayın.

Biri ‘beyaz kot pantolon’ mu dedi? N’olur yapmayın. Güzel popolu bir hatun değilseniz giymeyin lütfen. Ha bir de yazın koyu renk pantolon neyse de, kışın açık renkli kot pantolon giymek de neyin nesi?

Tip: Kot pantolonları makineye atarken tersine çevirip atarsanız pantolonun renk ömrü uzar.

Vücudunuza uygun KOT PANTOLONU bulmak

Hani kot pantolondan sıkılırsınız diye daha klasik giyim için belki keten pantolon belki kumaş pantolon tarzını da denemek erkek ve kadın için çok daha şık olacaktır. VELS-Kayseri Erkek Giyim

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.