• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

11 Şubat 2019 15:26

Yenilikçi Ev Dekorasyonu Fikirleri

Yenilikçi Ev Dekorasyonu Fikirleri

Evinizi dekore ederken, klasik yapılardan sıkıldıysanız, yenilikçi dekorasyon fikirlerini incelemelisiniz. Modern mimari tasarımlar, uluslararası alanda hızla gelişiyor. Farklı fikirler, alışılmışın dışında, kişiselleştirilebilir renkli mimari yapılar ile evinizi daha konforlu ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.  İki ayrı ülkeden iki ayrı mimarın, farklı kültürel formlarda yaptığı tasarımı inceliyoruz. Peki Yenilikçi Ev Dekorasyonu Fikirleri nelerdir?

 

Yenilikçi Ev Dekorasyonu Fikirleri

 

Brezilya’da, bu tarz yenilikçi fikirleri uygulamaya geçiren Fábrica Arquitetura firması, evcil hayvanlar için farklı bir kitaplık tasarımı ile klasik dekorasyon anlayışını değiştiriyor. Özellikle, kedinizin mutlu olacağı, bir ağacı andıran kitaplık tasarımı, oldukça farklı. Klasik ahşap kitaplıktan ayıran önemli farklar var. Televizyon ünitesinin karşısında koltuğunuzda otururken, kediler oldukça mutlu.

 

Fabrica Arquitetura Çocuk Odası

Fábrica Arquitetura, yenilikçi tasarım anlayışını çocuk odasında da gösteriyor. Kiralık dairenizin standartlaşmış olan çocuk odası tasarımından sıkıldınız mı? Gemi şeklinde tasarlanan duvar kağıdı ile tamamlanmış, kullanılabilir ve çocukların oldukça hoşuna gidecek bir dizayn.
Evinizde, çok fazla zaman geçirdiğiniz oturma odanızı, daha yaşanabilir bir hale getirmek ister misiniz? Sık sık misafir ağırlıyorsanız ve oturma odanızda kullanılabilir bir alan yaratmak istiyorsanız, alternatif oturma odası tasarımlarını incelemelisiniz. Televizyon ünitesi ile bütünleştirilmiş olan kitaplık modeli ile şık bir dekorasyon ile standart bir mimari yapıdaki satılık daireyi dekore ederken, modern mimarinin yenilikçi tasarım fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

Modern Mutfak Cassidy Hughes Interior Design & Styling

Cassidy Hughes  tarafından tasarlanan mutfak, estetik tasarımının yanında, sade tasarımı ile pratik bir çalışma alanı sunuyor. Klasik mutfakta, genel olarak yemek yaparken ve yemek yerken, daha az geçirilen zaman, yerini oturma odası keyfinin mutfağa taşındığını gösteriyor. Mutfakta bulunan bitki ve çiçekler ile değişen mutfak atmosferi,  yenilikçi ahşap masa ve sandalye takımı ile mutfağınızdaki dekorasyon uyumu sağlanıyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.