• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

HABER DETAYI

26 Şubat 2019 15:15

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Firması

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Firması

Yenimahalle Nakliyat

Yenimahalle evden eve şehirler arası ve uluslararası nakliyat firması 1997 yılında kurulmuş bir firmadır. Nakliyat firmamız kurulduğu günden bugüne tamamıyla kendini geliştirmiş ve başarılı nakliyatlara imza atmıştır. Yenimahalle nakliyat firmamız özel olarak nakliyat konusunda geliştirdiği profesyonel ekibi ile kusursuz nakliyatlar yapabilmektedir. Evden eve nakliyat firması profesyonel ekibi ile sizlere büyük kolaylık sağlayabilmektedir. Evden eve kentten kente nakliyat firmamız yaptığı nakliyatlarla bir çok kişinin beğenisini kazanmış bir nakliyat firmasıdır. Nakliyat firmamız profesyonel ekibi ile paketleme, montajlama, gibi işleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

 

Yenimahalle evden eve kentten kente nakliyat firması nakliyatlarınızı bu kadar kolaylaştırdığı gibi de sizlere çok uygun fiyatlar vermektedir. Uluslararası taşımacılık sektöründe de duyulmuş bir firma olup yurt dışına da nakliyat yapabilmektedir. Nakliyat firmamız yurt dışına bütün Avrupa ülkelerine nakliyat yapabilmektedir. Evden eve kentten kente nakliyat firmamız gereken izinleri ile birlikte ve buna uygun araçları ile yurt içi yurt dışı nakliyatlarınızı kolaylıkla yapabilmektedir.

 

Yenimahalle evden eve kentten kente nakliye şirketimiz araçlarının bakımını her hafta şoförlerini görevlendirerek araçlarının bakımlarını yaptırarak araçları ile nakliyatlarına devam edebilmektedir. Evden eve nakliyat firması sizler için sigorta şirketi ile anlaşmış ve eşyalarınızı güvence altına alınmıştır. Yenimahalle evden eve kentten kente nakliyat şirketi sigortalı taşımacılık ile sizlerin eşyalarını güvenli bir hale getirebilmekteyiz. Yenimahalle evden eve nakliyat sizleri düşünerek bu yenilikleri ayağınıza kadar getirmektedir. İnsanların evinizi taşıma zorluğunu bildiğimiz için müşterilerimize elimizden geldiği kadar yardımcı olarak uygun çözümler üretmekteyiz. Evden eve kentten kente nakliyat şirketi Yenimahalle nakliyat firmanızı özenle seçin.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.