• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
396 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Haliloğlu Nakliyat
  • ADRES: Altıntepe Mah. Galipbey Cad. Yusufbey Apt. No:54/C Küçükyalı / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 419 0356
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Haliloğlu Nakliyat, Bostancı evden eve nakliye de ihtiyacınız ne olursa olsun cevap verebilecek bir firma var artık. Bizler sizlerin talepleri doğrultusunda evden eve nakliye,  ofis, büro taşımacılığı, depolama, askılı tekstil taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı yapmaktayız.

 

Taşımacılıkta etkin ve kaliteli hizmetimizle hemen diğer firmalardan ayrılıyoruz. Bu da bizi sektörde en çok tercih edilen ve çalışan firma haline getiriyor.

 

Haliloğlu Nakliyat; Hizmetlerimiz sizin bize ulaşması ile başlar sizlere evlerinizin anahtarını teslim etmekle sona erer. Sizler de bizimle çalıştığınızda, bu işlemlerin ne kadar pratik ve profesyonelce yapıldığını yakından görmüş olacaksınız.

 

Evden eve nakliyat olarak şu anda önemli sayıda araca ve kaliteli ekipmana sahibiz. Haliloğlu Nakliyat Ayrıca sadece bunlara sahip olmanı yetmediğinin farkındayız. Bu yüzden işlerinin ehli uzman ekipmanla da hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu şekilde gerçekleştirdiğimiz tüm nakliyat hizmetleri sorunsuz bir şekilde yerine getiriliyor.

 

Nakliyede etkin ve teknolojik çözümler için bize mutlaka ulaşın. Tüm şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta %20 indirimi kaçırmayın…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.