• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Havalandırmalı Çatı Penceresi (Tavan pencereleri)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
586 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Numan DEMİR
  • ADRES: Ahmetyesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No: 9 SULTANBEYLİ/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (533) 466 2390
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Havalandırmalı Çatı Penceresi; Yüksek kaliteli teras pencereleri, mükemmel işlevsellik sayesinde yüksek güvenlik, uzun ömür ve ikna sunar. Çatı pencereleri alanında pencere sistemi ile yüksek kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Sayısız değişken, hemen hemen her ihtiyaç için uygun bir çözüm sunar. Tavan pencereleri ile daha fazla gün ışığı, yaşam rahatlığı kazanır ve optimum alan kullanımından faydalanırsınız. Kendimizi geniş yelpazemizle ikna edin. Bilgili satış danışmanlarımız doğru ürünü seçmenize yardımcı olur.

 

FAKRO çatı pencerelerinin geniş yelpazesini hala kaybederseniz, bilgili ve güler yüzlü personelimizden tavsiye alabilirsiniz. Belirtilen genişlikler, boyutlar, pencerede veya kanatta değil. Tavan penceresine çerçevenin dışında işaret eder. Lütfen pencerenizi açın ve tip tanımını not edin. Bunu aşağıdaki tablodaki veya ekteki resimdeki bilgilerle karşılaştırın. Böylece uygun stor perdenizi sipariş edebilirsiniz. Havalandırmalı Çatı Penceresi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size memnuniyetle tavsiyelerde bulunabiliriz.

 

Tavan pencereleri için ısı önleyici tente, yalnızca odaya hoş bir dağınık ışık sağlar ve pencereyi önündeki güneş ışığının% 80’ini emerek ısıya karşı koru. Görünümü dışa doğru bozmaz. Pencere kapağının altındaki ayrık montaj, tente kullanımda olmadığı zaman ideal olarak korunur. Kış aylarında bile tavan arasında çok ısınabilir. Isıya karşı tente, camı dışarıdan koruyarak bu sorunu çözer. Sağlam PVC kaplı fiberglas ağ, odaya yalnızca hoş bir şekilde dağılmış ışık sağlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.