• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,183 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: HFM RENT A CAR
  • ADRES: Merkez Mah. Namık Kemal Cad. Cengiz Sok. 8/A Avcılar, İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 695 3797
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İstanbulun gelişen ve değişen İlçelerinin başında gelen, Avcılar araç kiralama firmaları arasında yerini almıştır. Ve uzun zamandır korumakta olan HFM rent a car olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Bu hizmeti ticari gelir olarak görmekten uzak bir şekilde sizlerin güveni ve daimiliği için tüm enerjimizi sarf etmekten bir gün bile vazgeçmedik. Biz HFM rent a car olarak siz müşterilerimize ayrıcalık ve hoşgörü politikamız ile diğer İstanbul araç kiralama firmalarından farkımızı ortaya koymaktayız. Her şeyiyle Full kaskolu araçlarımız ile sizlerin yanındayız.

 

Mutlak olan ihtiyaçlarınız için size verdiğimiz araçları, hizmeti biz kendimize yapılmasını istediğimiz gibi yapmaktayız. Bu uğurda hizmet önceliği olarak uygun fiyat, ideal araç ve lüks konfor şeklinde çalışmaktayız. Aylık, günlük ve yıllık şeklinde verdiğimiz kiralık araçlarımız ile uygun fiyat ve her keseye uygun fiyat segmentinde araçlarımıza ulaşabilirsiniz. Firmamız Full kaskolu rent a car araçlarımız ile yol destek hizmetlerimiz ile tamamen yanınızda olmaktayız.

 

Siz de araç kiralama işlemleriniz için bize uğramadan karar vermeyin, hizmetimizi denemeniz için Avcılar rent a car ofisimizdeyiz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.