• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Kaçmaz Emlak (Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilciliği)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,297 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsmail Akgün
  • ADRES: Altıntepe Mah. Bağdat Cad. Feride Ap. No:52/4 (Mc Donalds Yanı, Enerjisa Üst Katı) Maltepe
  • TELEFON: 0 (532) 462 0567
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İstanbul Emlak ve Danışmanlık sektörüne 1985 yılında ismini altın harflerle yazdıran Kaçmaz Emlak bu güne kadar güven vererek hizmet vermiştir. Ümraniye de ilk emlak ofisiyle başlayıp giderek büyüyen ulusal çapta bir emlak şirketi olmayı başardık. Ulusal emlak anlayışını geliştirdik. Kaçmaz emlak Kurumsal kimliğimiz ve sayısız emlak ofislerimiz ile önceliğimiz müşteri anlayışını benimseyerek ilerleyen en büyük emlak firmalarından biriyiz. İstanbul emlak konut projeleri takip ve yatırım işlemleri öncüllerindeniz. Maltepe Küçükyalı Bağdat Caddesi Temsilciliği olarak çevre ve İstanbul geneli hizmet vermekteyiz.

 

Kaçmaz emlak globalleşen dünyamızda ve Türkiyemiz’de gelişen teknoloji takip ederek bünyesinde uygulayan interaktif emlakçılığı geliştiren ve uygulayan ilk emlak firmalarından biriyiz. Web sitemiz üzerinden geniş ürün yelpazemizi görebilirsiniz. İsterseniz de emlak ve gayrimenkul alanında soru ve sorunlarınızı yazarak, cevap ve çözümler bulabilirsiniz.

 

Geniş portföyümüzde ev, konut, apartman, villa, dükkan, arazi ve arsa gibi gayrimenkulleri kiralık ve satılık olarak sizin ihtiyaçlarınıza binaen alternatifleri ile en uygun ve değerinde bulabilirsiniz. İstanbul emlak piyasasına hakim, İstanbul emlak konut projeleri takip eden, öngörüsü yüksek, eğitimli ve alanında tecrübeli danışmanlarımız ve yardımcıları ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Siz kıymetli müşterilerimize, zamanın ve kazancın sizler için önemini bilerek hareket etmekteyiz. İhtiyaçlarınızı ve yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için bizlere web sitemiz üzerinden, çağrı merkezimizden veya emlak ofislerimizde birebir görüşerek ulaşabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.