• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
415 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Fırat AYYILDIZ
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Serdar Cad Vakıf Çarşı İş Hanı
  • TELEFON: 0 (352) 248 1651
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2012 yılından beri Kayseri’de sürdürülebilir sosyal girişimcilik projeleri yapıyoruz. Amacımız toplumsal sorunlara değinebilmenin yanında bu sorunları kalıcı olarak ortadan kaldırmak. Bu amaçla 2012 yılında Turkiyeduysun.com‘u kurduk. 2013 yılında Ortak Medya -Çözüm Ortaklığını- kurup yönettik. 2014 Yılında ERU İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Uygulama Biriminde PRatik Akademi’yi kurup yönettik: Kısa zamana bir çok proje sığdırdık. Özellikle Kayseri’de lokasyana dayalı Sosyal Medya Yönetimi üzerine uzmanlaştık.

İş seyahati, tanışma toplantıları, konferans ve etkinlikler gerçekleştirdik. 2018 yılı itibari ile daha iyisi için iletişim sloganı ve kaizen felsefesi ile işletmeleri daha iyiye sağlam adımlar ile ulaştırmayı amaçlıyoruz. Kaizen PR ile halkla ilişkiler, tanıtım ve reklamcılık faaliyetlerinin yönetir. Bunlara ek olarak: Web hizmetleri, Web Sitesi Kurulum ve Yönetimi, Web Seo Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Danışmanlığı, Lokasyana Dayalı Sosyal Medya İçerikleri Oluşturma, İletişim faaliyet ve danışmanlığı hizmetleri alabilirsiniz.

Kayseri’de Sosyal Medya Yönetimi. Kayseri’de Web Sitesi Kurulumu. Kayseri’de Halkla İlişkiler Ajansları. Kayseri’de Seo Desteği gibi hizmetleri 2012 yılından beri yürütmekteyiz. Daha iyisi için iletişim diyorsanız bekleriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.