• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
618 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kuzey Gayrimenkul
  • ADRES: Arnavutköy Merkez, Eski Edirne Cd. No:3, 34275 Arnavutköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 597 7909
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Kuzey Emlak ve Gayrimenkul; İstanbul Arnavutköy’de idealist Gayrimenkul ve Emlak firması olan Kuzen Gayrimenkul çalışmaları ve bilgileri ile size çok şey katacak. Arnavutköy’de yapılan ve yapılacak olan emlak konut projeleri kapsamında çalışmaktadır. Ve Arnavutköy’de yapılacak yeni şehir planlamasından dolayı özel itinalı çalışmalar ile birlikte yatırım yapmanızı amaçlıyor.

 

Emlak ve Gayrimenkul olarak aldığınız yatırım amaçlı bir arsanın ne kadar değerleneceğini öngörüp. Size neler katacağını güzel ve kesin bilgilere dayanarak anlatarak ve bilgilendirerek en iyi yatırımı yapmanız için çalışmaktadır.

 

Yatırım yapmadan önce kesinlikle danışmanız gerekmektedir. Ve geleceğiniz için planlar yapmadan önce mutlaka Kuzey Emlak ve Gayrimenkul büromuza gelerek ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz. Sadece arsa yada emlak konut projeleri üzerine çalışmamakla birlikte ev ve yeni konut projelerinden en doğru daireye yatırım yapmanız da amaçlanmaktadır. Gayrimenkul satmak ve almak için bize danışmandan karar vermeyiniz.

 

Çalışma alanlarını zaman geçtikçe genişleten ve büyüyen firma önce gelecek altında çalışmalarını doğru dürüst ve güvenilir bir şekilde Kuzey Gayrimenkul ve emlak firması çatısı altında büyütüyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.