• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,232 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: LDR Turizm A.Ş.
  • ADRES: Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. Ağaoğlu My Office 212 No:5 K:23 D: 390 Güneşli/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 347 5800
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Merkezi İstanbul araç kiralama firmamız, 2010 yılından beri sizlere en kapsamlı hizmetleri vermekte olup, gün ve gün büyümektedir. Otuz milyon TL’yi aşan sermayesi ile İstanbul başta olmak üzere, Ankara kiralık araç ve İzmir kiralık araç ofislerimiz ile büyük potansiyeli olan illeri ekarte ederek güçlenmiştir. Lider Filo Araç Kiralama, kurumsal yapısı ve rent a car sektöründe deneyimli temsilcilerimiz ile müşteri odaklı çalışmalarımız, sizlerin uzun dönem filo kiralama ihtiyacını her koşulda karşılamayı amaçlamaktadır.

 

Lider Filo Araç Kiralama konusunda uzman ekibimiz ile sizlerin tüm sorunlarını gidermek için önemli atılımlar ve alt yapılar sağlamaktayız.  Bu atılımlarımızdan başlıcaları şöyle;

Lastik kontrol,

7/24 yol desteği,

Hasar yönetimi,

Yedek araç temini,

Sigorta,

Servisler,

Lider Filo Araç Kiralama, bu hizmetlerimize ulaşmanız için teknolojik alt yapımızı güçlendirerek, internet sitemizde veya telefon numaramızdan hemen başvurabilirsiniz.

 

Kurumsal ve Kobi müşterilerimize geniş araç filomuz ve uygun fiyatlarımız ile en kaliteli ve kapsamlı hizmeti 8 yıldır aralıksız ve hatasız vermekteyiz. Kısa vadeli araç kiralama ve uzun dönem filo kiralama hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.

 

Araç kiralamanın dışında 2. el oto sektöründe de bakımlı ve temiz araçlarımızı da bulabilirsiniz.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.