• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,162 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MENCAR rent a car
  • ADRES: Bahçelievler Mahallesi, İzzettin Çalışlar Cd. No:32, 34180 Bahçelievler/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 505 3436
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Men Car otomotiv, önceliklerimizden birisi olan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına her türlü yardımı ve desteği sağlayarak büyümektedir. Firmamız bünyesinde geniş uygun fiyatlı kiralık araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak için çeşitli çalışmalarımızı sağlamaktayız. Biz Bahçelievler Rent a car sektöründe öncü olmayı ve müşteri potansiyelimizi arttırmak adına kiralık oto filomuzu gün geçtikçe artırmaktayız, bakımlı ve kilometresi düşük araçlar ile güvenliğinizi korumaya özen gösteriyoruz.

 

Men Car otomotiv, Müşterilerimize araç kiralama boyunca 7/24 yol yardımı ve  desteğinde bulunuyoruz, bu desteğin yanı sıra araçlarımızın bakımlarını biz özenli olarak kendi bünyemizde yaptırıp, test ediyoruz. Kiralık otolarımızın iç ve dış temizliğini yaptırıp hijyen konusunda da sizleri koruma altına alıyoruz. Araçlarımızın hepsi rent a car kaskosu ile korunmakta olup herhangi bir kaza durumunda bakımlarını üstleniyoruz.

 

Men Car otomotiv, Kiralık araçlarımızı internet sitemiz üzerinden veya telefonla irtibat halinde aylık olarak rezervasyon yaparak kiralamanızı tamamlıyoruz. Müşteri memnuniyetini korumak adı altında bizlere araç kiralama boyunca günün her saati arayarak ulaşmak ve sorunlarınıza çözüm odaklı çalışıyoruz. Atatürk ve Sabiha Gökçen havaalanlarına teslimatımız da mevcuttur.

 

 

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.