• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Mobeta Emlak ve İnşaat Yatırım Danışmanlığı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
441 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mobeta İnşaat
  • ADRES: Bahçelievler Mah. Nazım Hikmet Cad. No:27/A 34893 Pendik - İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 506 1625
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Mobeta Emlak ve İnşaat, Emlak ve gayrimenkul danışmanlığında gidilebilecek sınırlı sayıda emlakçı vardır. Bunlardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu gururun arkasında kusursuz çalışan ekibimiz ve teknolojik araç gereçlerimiz bulunmaktadır. İstanbul emlak danışmanlığı konusunda siz de bizimle çalıştığınızda kendinizi özel hissedecek ve farkımızı anlayacaksınız.

 

Eğer bizden daha önce bir İstanbul emlak danışmanlığı almadıysanız sürecin nasıl işlediğini sizlere anlatmak isteriz. Mobeta Emlak ve İnşaat Sürecimiz; sizlerin bize ulaştığı anda başlar ve gerisini bizler en iyi şekilde gerçekleştiririz. Bizlere ulaştığınız anda işlerinizin halledilmiş olarak görmenizde fayda vardır. Sizler taleplerinizi bizlere bildiriyorsunuz sonrasını profesyonel ekibimize bırakıyorsunuz.

 

Mobeta Emlak ve İnşaat, taleplerinize en uygun gayrimenkulü iddia edilen en kısa sürede sizlere sunan emlak ve gayrimenkul danışmanlığı şirketi olarak sektördeyiz. Bu iddiamızı her zaman sizlere ispatlayabiliriz. Bizleri internet sitemizdeki referanslarımızdan araştırabilirsiniz. Bu bölgede dilediğiniz herkese sorabilirsiniz. Siz de vakit kaybetmeden bizlere ulaşın hayalinizdeki gayrimenkule kavuşmakta gecikmeyin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.