• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,206 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat Bulun Emlak
  • ADRES: Bostancı Mahallesi, Kahraman Apt 1/5, Profesör Ali Nihat Tarlan Sokağı, Kahraman Sk., 34744 Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 380 6363
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Emlak ve danışmanlık sektörüne 18 yılını veren Murat Bulun Emlak ofisimiz kurulduğu günden bu yana siz değerli dostlarımızla birlikte gelişmekteyiz. Ve Emlak sektöründe sağlam adımlar atmaktayız. Müşteri dostlarımızın referansları sayesinde rakiplerimizin aksine emlak pazarında dinamik bir pozisyonda yer almaktayız.

 

Emlak sektörünün uygulamalarını sadece ticaret ve para kazanmak olarak algılamayıp ülke ekonomisine can vermek ve hareketlendirmek amacındayız. Murat Bulun Emlak, yatırım kalemlerimizden ev, arsa, iş yeri ve konutların alım,satım ve kiralama uygulamalarını dürüst ve güvenilir hizmet anlayışımızla standartların üzerinde tutmaktayız. İnternet sitemizde yatırım öğelerimizin anlaşılması için sade açıklamalar yapmaktayız.

 

Murat Bulun Emlak, şayet siz de İstanbul başta olmak üzere diğer emlak firmalarının aksine dürüst, güvenilir ve gelişimci bir Emlak hizmeti almak isterseniz İstanbul Kadıköy Bostancı’daki Emlak ofisimize uğrayıp alanında deneyimli ekip arkadaşlarımızdan istediğiniz soruları sorup tatmin edici cevaplar alabilirsiniz. Ofisimizde sizleri ağırlayıp Emlak ve Danışmanlık alanında sizleri feraha ulaştırmak isteriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.