• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
728 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İSTANBUL NURSOY EVDEN EVE NAKLİYAT
  • ADRES: Adres: Uslu Caddesi No:29 Kat-1 Ataşehir / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 246 0809
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Nursoy nakliyat evden eve taşımacılıkta 1980 yılından bu yana İstanbul içi ve şehirler arası hizmet vermektedir. Firmamız Faruk Nursoy tarafından kurulmuş olup İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneğine üyedir. Ana faaliyeti nakliyat, lojistik ve taşımacılık olan firmamız evden eve nakliyat konusunda uygun fiyat , üstün hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Kurumsal çalışan firmamızın yaptığı hizmetler; Evden eve nakliyat, Eşya depolama, parça eşya taşıma, ofis taşımacılığı, antika eşya taşıma işlemleri.

 

Nursoy EVDEN EVE NAKLİYAT;

Nursoy Nakliyat; Öncelik bizimle iletişime geçtikten sonra durum tespiti için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarımız ağırlığına, cinsine, ölçütlerine göre belirlenir. Durum tespiti yapılan eşyalarımız sigorta kapsamında sigortalanır. Oluşabilecek hasarlar sorumluluğumuzda olup geniş araç filomuzla gelinir. Hijyenik koşullarda cam eşyalarımız ayrı diğer eşyalarımız kırılmaz , ezilmez, yanmaz materyallerimizle paketleme işlemimiz yapılmaktadır. Paketleme işleminden sonra eşyalarımız gerekli yere ulaştıktan sonra deneyimli personellerimizle taşınmaya başlanır. Paketlerinden çıkarılmaya başlanan eşyalar yerleştirme işlemiyle birlikte kurulum yapıldıktan sonra tekrar durum tespiti yapılarak hasar oluşturulan herhangi bir şey var mı bakılır. Söz konusu bir hasar yıksa taşıma işlemi başarıyla tamamlanır.

 

Nursoy Nakliyat EŞYA DEPOLAMA;

Eşyalarınız sizin belirlediğiniz süre içerisinde güvenlik görevlileri ve kameralarla korunan rutubet almayan sıcaklığı sürekli ölçüm yapılan depolarımızda muhafaza edilmektedir.

 

Nursoy Nakliyat PARÇA EŞYA TAŞIMA;

Parça eşya taşıma işlemimizde ev ve ofis taşımacılığında yapıldığı gibi ekspertiz tarafından durum tespiti yapılır, sigortalama işlemi yapılır ve gerekli noktaya ulaştırılmak üzere yola çıkar. parça eşya taşıma işleminde az çok eşya olması sorun değildir. Öncelik müşteri memnuniyetidir.

 

Nursoy Nakliyat OFİS TAŞIMACILIĞI;

Kurumsal ve özel ofis olmak üzere iki farklı ofis çeşidi vardır. Firmamız iki ofis taşımacılığı da yapmaktadır. Cinsine türüne göre ayrılan eşyalarınız paketleme işleminden sonra taşınacak yere gitmek üzere araçlarımıza yerleştirilir.

 

Firmamız verecek olduğu hizmette siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktadır… Ucuz nakliyat için bize uğramadan karar vermeyin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.