• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,229 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: ORTAKLAR RENT A CAR
  • ADRES: Merkez Mah. Namık Kemal Cad. Cengiz Sok. No:8/A Avcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 593 3323
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bu yoğun ve epey hızlı geçen zamanlarda bazen ihtiyacımız olan tek şey hafif bir müzik. Ve bizi güzel ve dingin yerlere götürebilecek bir araçtır. İşte bu yüzden Ortaklar Rent A Car olarak buradayız. Biz İstanbul Avcılar oto kiralama proseslerinde en güçlü rakiplerini zorlayacak nitelikteki kiralık araçlarla sektörün lideri olarak yer almaktadır. Uygun araç kiralama hizmeti için bizi tercih ediniz.

 

Ortaklar rent a car,  uzman ekibimiz tarafından bizlere bildirmiş olduğunuz ihtiyaçlarınız. Doğrultusunda araçlarımızın kiralama sürelerini günlük, haftalık ve aylık olarak kiralarken, fırsatlarımızı da değerlendirebilirsiniz. Biz Araç kiralama süreçlerinde cebinize dost olan firmanız kredi kartına taksit imkanları sunmaktadır. Bunun yanı sıra şoförlü ve şoförsüz şehir içi teslim edilebilmektedir. Avcılar Rent a Car firmamız sizler için ekstra güvenlik önlemleri alarak bebek koltuğu bulundurarak sevgili yavrularımızın konforlu bir şekilde seyahat etmesinden yanayız.

 

Ayrıca kışın zorlu ve çetin şartlarını da düşünerek kış lastiği ve kar lastiği gibi yolculuğunuzu güvenli bir sürüş keyfi ile devam ettirmeniz için elimizden gelen tüm imkanları önünüze sunmaya büyük bir kararlılıkla devam ediyoruz. Avcılar araç kiralama firması olarak sizleri ofisimizde bekliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.