• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,611 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Öz zafer nakliyat
  • ADRES: Denizköşkler Mah. Dr.Sadık Ahmet Cad. No:114 (Fox Club Karşısı) Avcılar / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 591 2363
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Öz Zafer Nakliyat olmak üzere pek çok alanda hizmet vermektedir. Firmamız güven ve dürüstlük ilkelerini benimseyerek müşterilerimize en iyi olanakları sunarak çalışmalarını titizlik içinde sürdürmektedir. Öz zafer İstanbul Avcılar evden eve nakliyat başta olmak üzere tüm semtlere nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Avcılar nakliyat firmaları arasında yerimizi sağlam bir şekil de almış bulunuyoruz.

 

Deneyimli ve kendi bünyemizde eğitimli çalışanlarımız sayesinde eşyalarınızın titizlik ile nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Ev taşınması hem zor hemde bir o kadar stresli bir iştir bu yüzden bir çok aile ev taşınırken kara kara düşünmektedir. Öz Zafer nakliyat olarak biz bu düşüncelerin dışına çıkarak müşterilerimi mutlu ve memnun bir şekilde ev taşımanın zevkini yaşatacağız. Öz zafer Evden eve nakliyat ücretlerimizin normal Avcılar nakliyat firmaları gibi uygun olmasını da ayrı bir avantaj olarak görebilirsiniz. Ücretsiz ekspertizlerimiz sayesinde eşyalarınızın listesini yaparak firmamız tarafından güven altına alınmaktadır. Değerli müşterilerimiz hiç bir işe karışmadan tüm işlerinizi evden eve nakliyat çalışanlarımız ile birlikte yaparak üstünüzdeki bütün yükleri hafifletiyoruz.

 

En iyi koşullarda en iyi fırsatlardan yararlanarak eşyalarınızın tamamen güvenli ve sağlıklı bir şekilde nakliyesini gerçekleştirmek  istiyorsanız. Bizimle iletişime geçerek birçok avantajlı kolay yollardan evinizi güvenle taşıtabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.