• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651

Özdemir Rent a Car ; Araç kiralamada tek adres

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
685 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özdemir Rent a Car
  • ADRES: Mehmet Akif Mahallesi Şanlıurfa Caddesi No. 146 Sultanbeyli / İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 398 2949
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Özdemir Rent a Car firması olarak sadece araç kiralamada değil her türlü oto alım satımında da hizmetinizdeyiz. Sizlere sunduğumuz sınırsız sayıdaki hizmet ile sektörde fark yaratmayı ve ismini duyurmayı başarmış bir firmayız. Müşterilerimiz için her geçen gün daha çok çalışmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz. Sultanbeyli oto kiralama firmaları içerisinde kiralık araç filosu en geniş olan araç kiralama kuruluşuyuz.

 

Özdemir Rent a Car, kendimizi geliştirmemizin verdiği öz güven ile de yeni işler yapmaya ve hizmetlerimizi arttırmaya devam etmekteyiz. Aynı doğrultu da kiralık araç filomuzu da geliştirmekteyiz. İstediğiniz her tür ve fiyatta aracı firmamızda bulmanız olanaklıdır. Kurulduğu günden bu yana sürekli hizmet veren firmamız her zaman kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ettiği için müşteri kitlesini günden güne arttırmıştır. Gelişen teknolojinin de bizlere verdiği güçle müşterilerimizin bizlere daha kolay ulaşmasını ve hizmet görmesini sağladık. Sultanbeyli oto kiralama firmaları içinde bizi en doğru en kaliteli hizmet ile sağlamaktayız.

 

Özdemir Rent a Car, firmamızın bünyesinde bulunan kiralık otoların hepsi son model ve kaskoludur. Sizin güvenliğiniz için düzenli olarak bakım ve kontrolü yapılmaktadır.

Sizlere özel fiyat tekliflerinden faydalanmak için en yakın sürede bizi arayın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.