• iletisim@turkiyeduysun.com
  • 03522481651
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,243 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: PAKO RENT A CAR
  • ADRES: Yavuz Selim Mah. Fatih Cad. 434/A Çardaktepe, Arnavutköy, İstanbul
  • TELEFON: 0 (544) 744 1470
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İstanbul’un işlek merkezlerinden biri olan Arnavutköy‘deki Pako Rent a Car oto kiralama firmamız kurulmuştur. Size şehrin dinamizmine ayak uydurabilmeniz için en atik araçlarımızla dünden bugüne büyümeye devam etmekteyiz. Bu yüzdendir ki İstanbul Arnavutköy en ucuz araç kiralama denilince milyonlarca kişinin zihninde önce bizim ismimiz canlanmaktadır.

 

Pako Rent a Car ile tatil yolculuğunuzun en rahat ve en uygun şekilde tamamlıyoruz. Araçlarımızı her daim itina ile kontrol etmekteyiz. Ve gerekli olan tüm incelemeleri vaktinde gerçekleştirmekteyiz. Yaz mevsiminin bunaltan sıcakları ve kış mevsiminin dondurucu soğukları ile de bakımları yapılmış klimalı araçlarımız da bulunmaktadır. İstanbul Arnavutköy Araç Kiralama firmamızda ekonomik sınıf araçlarımızın yanı sıra bir çok sayıda gösterişli araçlarımız da hizmete açık bulunmaktadır. En ucuz araç kiralama hizmeti sunmaktayız.

 

Yasal düzenlemelerle uyumlu araç kiralama sözleşmelerimiz ile hem sizlerin hem de bizlerin güvenliği teminatlandırılan İstanbul Arnavutköy‘deki Pako Rent a Car Araç Kiralama firmamız sizler için her koşulda ve her şartta ayrıcalıklarımızı göstermeye hazır bulunmakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.